- Житлово-комунальний сервіс
- Новини
- Житлово-експлуатаційні організації
- ОСББ (створення, функціонування)
- Технічна характеристика житлових будинків КП «Керуюча компанія»
- Ваш будинок
- Програма економічного та соціального розвитку м. Києва на 2021 рік
- Оперативно-диспетчерські служби
- Тарифи на житлово-комунальні послуги
- Інформація для співвласників багатоквартирних будинків
- Енергозбереження
- Підприємництво
- Розвиток району
- Солом'янка спортивна
- Громадськість району
- Громадський бюджет
- Про район
- Фотогалерея
- Відео
Підрозділи
Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами та запобігання і виявлення корупції
- Закон України "Про запобігання корупції"
- Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв’язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України"
- Наказ Міністерства фінансів України Міністерства юстиції України від 20.05.2014 № 586 "Про затвердження Порядку здійснення логічного та арифметичного контролю декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру"
- Графік особистого прийому громадян керівництвом Солом’янського РУ ГУМВС України в м. Києві
- Спостережна комісія Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
- Список дільничних офіцерів поліції Солом’янського управління поліції Головного управління Національної поліції
Головний спеціаліст – Гавлович Володимир Іванович, тел. 207-09-86, каб. 261.
Підзвітний та підконтрольний голові адміністрації, підпорядкований першому заступнику голови адміністрації, а з питань діяльності апарату – керівнику апарату адміністрації.
Адреса: 03020, м. Київ, пр-т Повітрофлотський, 41, каб. 261
Телефони: 207-09-86
Email: [email protected]
Часи роботи:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00,
п'ятниця з 8.00 до 15.45,
перерва з 12.00 до 12.45.
Часи прийому громадян:
Понеділок з 15.00 до 17.00, середа з 10.00 до 13.00
Питання, що вирішуються у підрозділі:
- Організація взаємодії з правоохоронними органами Солом’янського району м. Києва (далі –району) та громадськими формуваннями в питаннях роботи щодо забезпечення правопорядку в районі.
- Сприяння виконанню правоохоронними органами розпоряджень адміністрації з питань охорони правопорядку в районі.
- Проведення аналізу та визначення найбільш важливих проблем, що виникають у правоохоронних органів району в повсякденній діяльності та підготовка пропозицій щодо їх вирішення.
- Сприяння організаційному та матеріально-технічному забезпеченню діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку в районі.
- Оперативний та якісний розгляд звернень керівників підприємств, установ, організацій та громадян району до адміністрації з питань, віднесених до компетенції сектору.
- Виконання заходів з питань запобігання корупції в структурних підрозділах адміністрації.
Ви повернулися додому і виявили зламаними або відчиненими вхідні двері. У такому випадку рекомендуємо : не заходити у квартиру;
- звернутися за допомогою до сусідів;
- терміново викликати міліцію телефоном або використати для цього кнопку “виклик диспетчера” у кабіні ліфта;
- не заходячи у помешкання, перевірте чи немає там сторонніх, наглядайте за квартирою до приїзду працівників міліції. Якщо побачите злочинців і не матимете змоги їх затримати, запам’ятайте їхні прикмети та одяг, у який вони були одягнені. Бажано також назвати марку і колір автомобіля, на якому вони від’їхали.
Найбільш надійно захистить ваше житло – Державна служба охорони при ГУМВС України в м. Києві. Її працівники допоможуть обладнати квартиру засобами охоронно-пожежної та тривожною сигналізації. Окрім цього, візьмуть на себе матеріальну відповідальність за ваше майно.
Заявки на охорону 0-800-502-220, 0-800-211-000 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні)
2. Непорозуміння з сусідами – сварки, грюкіт, гучна музика і т.і.
Звертайтеся до свого дільничного інспектора міліції. Часи прийому та адресу пункту можна дізнатися на цьому сайті або за номером чергової частини Солом’янського РУ ГУ МВС України в м.Києві 275-33-00. Якщо конфлікт виник у нічний час – телефонуйте „102”, або до чергової частини районного управління.
3. Одержання громадянами дозволу на придбання та зберігання мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї, пневматичної зброї, холодної зброї
Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 червня 1992 року № 2471 ”Про право власності на окремі види майна” правом володіння мисливською гладкоствольною зброєю мають громадяни, які досягли 21-річного віку, а мисливською нарізною зброєю – 25-річного віку.
Для одержання громадянами в органах внутрішніх справ дозволу на придбання мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї, пневматичної зброї, холодної зброї громадянами подаються такі документи:
- заява щодо видачі дозволу на придбання зброї на ім’я керівника органу внутрішніх справ за місцем проживання заявника;
- заповнена картка-заява;
- медична довідка;
- довідка про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування;
- платіжний документ ( платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги;
- ксерокопія паспорта.
Дозвіл на право придбання мисливської вогнепальної зброї дійсний протягом 3 (трьох) місяців з дня його видачі.
Придбана мисливська вогнепальна нарізна, гладкоствольна зброя, пневматична зброя, холодна зброя, пристрої протягом десяти днів з дня придбання мають бути зареєстровані в органах внутрішніх справ за місцем проживання власника з одержанням дозволу на її зберігання, носіння.
Для одержання дозволу на зберігання та носіння мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї, пневматичної зброї, холодної зброї, пристроїв власниками до органів внутрішніх справ подаються:
- заява щодо видачі дозволу на зберігання та носіння зброї на ім’я керівника органу внутрішніх справ;
- дві фотокартки розміром 3 х 4 см;
- дублікат дозволу з відміткою магазину про продану зброї, пристрою або з відміткою про переоформлення їх у встановленому законодавством порядку;
- платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги.
Також власник зброї пред’являє договір страхування.
Адреси та контактні телефони підрозділів дозвільної системи міста Києва:
Відділ дозвільної системи, ліцензування та державного охоронного нагляду УГБ ГУМВС України в місті Києві – вул. Єреванська, 18-а,
тел. 561-28-30, 561-28-33, 561-28-34, 561-28-37
Сектор дозвільної системи Солом’янського районного управління міста Києва:
вул. Гарматна, 16, тел. 456-70-15, 456-80-20;
4. Що робити, коли проти Вас скоєно злочин (грабіж, крадіжка, шахрайство, нанесення тілесних ушкоджень…)?
Якщо ви стали жертвою зловмисників, не гаючи часу звертайтесь до міліції.
Телефонуйте на номер „102” (цілодобовий, багатоканальний, безкоштовний з будь-якого телефону-автомату, стандартного номеру чи оператора мобільного зв’язку). Гарячим слідом розкривається більше половини злочинів.
5. Що слід робити, коли викрали автомобіль?
Необхідно негайно набрати номер „102” і повідомити про те, що сталося, вказавши державний номер автомашини, марку, колір, особливі ознаки і номери агрегатів. Черговий відразу передасть цю інформацію для всіх міліцейських підрозділів, у тому числі і в Державтоінспекцію. Працівники міліції прибувають на місце пригоди, вони з’ясовують обставини угону, можливі шляхи вкраденого авто. Чимало авто міліціонери повернули власникам, розшукуючи їх по “гарячих слідах”. Тому дуже важливо зателефонувати у міліцію, не шукаючи “впливових” знайомих або самому почати розшук. Прогаяний час працює проти вас.
6. Який Порядок отримання ліцензії МВС України на право ведення господарської діяльності з надання послуг з охорони власності та громадян?
Закон України «Про охоронну діяльність»
Стаття 7. Ліцензування охоронної діяльності.
1. Ліцензування охоронних послуг здійснюється у порядку, визначеному Законом України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.
2. У разі анулювання ліцензії суб'єкта охоронної діяльності з підстав, передбачених пунктами четвертим - восьмим частини п'ятої статті 7 цього Закону (5. Підставами для анулювання ліцензії на охоронну діяльність є:
4) акт про виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих суб'єктом господарювання для одержання ліцензії;
5) акт про встановлення факту передачі ліцензії або її копії іншій юридичній або фізичній особі для провадження господарської діяльності;
6) акт про відмову ліцензіата від проведення перевірки органом ліцензування або спеціально уповноваженим органом з питань ліцензування;
7) акт про невиконання суб'єктом охоронної діяльності рішення щодо усунення недоліків;
8) акт про недотримання суб'єктом охоронної діяльності пунктів 1, 3, 5, 12 частини першої статті 10 цього Закону), видача нової ліцензії цьому суб'єкту, створеним ним або його засновником (засновниками) новим суб'єктам господарювання допускається не раніше ніж через рік з дня анулювання ліцензії.
3. До заяви про видачу ліцензії на охоронну діяльність додаються документи, що підтверджують відповідність встановленим умовам залучення та відсутність обмежень щодо працівників, задіяних у здійсненні охоронних заходів.
Закон України «Про лiцензування певних видiв господарської діяльності»
Стаття 10. Документи, що подаються органу лiцензування для одержання ліцензії.
Суб'єкт господарювання, який має намір провадити певний вид господарської діяльності, що ліцензується, особисто або через уповноважений ним орган чи особу звертається до відповідного органу ліцензування із заявою встановленого зразка про видачу ліцензії.
У заяві про видачу ліцензії повинні міститися такі дані:
1) відомості про суб'єкта господарювання - заявника:
найменування, місцезнаходження, банківські реквізити, ідентифікаційний код - для юридичної особи;
прізвище, ім'я, по батькові, дані паспорта громадянина України (серія, номер паспорта, ким і коли виданий, місце проживання), ідентифікаційний номер фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів - для фізичної особи;
2) вид господарської діяльності, вказаний згідно з частиною третьою статті 9 цього Закону (повністю або частково), на провадження якого заявник має намір одержати ліцензію.
У разі наявності у заявника - юридичної особи філій, інших відокремлених підрозділів, за місцем яких буде провадитися заявлена діяльність, а у заявника - фізичної особи - підприємця місць провадження заявленої діяльності у заяві зазначається їх місцезнаходження.
Для окремих видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, до заяви про видачу ліцензії також додаються документи, вичерпний перелік (756-2001-п) яких встановлюється Кабінетом Міністрів України за поданням спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування.
Органу ліцензування забороняється вимагати від суб'єктів господарювання інші документи, не вказані у цьому Законі, крім документів, передбачених частиною п'ятою цієї статті.
Заява про видачу ліцензії та документи, що додаються до неї, приймаються за описом, копія якого видається заявнику з відміткою про дату прийняття документів органом ліцензування та підписом відповідальної особи.
Заява про видачу ліцензії залишається без розгляду, якщо:
- заява подана (підписана) особою, яка не має на це повноважень;
- документи оформлені з порушенням вимог цієї статті;
- немає в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізичних осіб підприємців відомостей про заявника або наявні відомості про перебування юридичної особи у стані припинення шляхом ліквідації (перебування фізичної особи - підприємця у стані припинення підприємницької діяльності) чи про державну реєстрацію її припинення (державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця).
Про залишення заяви про видачу ліцензії без розгляду заявник повідомляється в письмовій формі із зазначенням підстав залишення заяви про видачу ліцензії без розгляду у строки, передбачені для видачі ліцензії.
Після усунення причин, що були підставою для винесення рішення про залишення заяви про видачу ліцензії без розгляду, заявник може повторно подати заяву про видачу ліцензії, яка розглядається в порядку, встановленому цим Законом.
У разі запровадження ліцензування нового виду господарської діяльності суб'єкт господарювання, який здійснює цей вид господарської діяльності, зобов'язаний подати протягом 30 робочих днів з дня визначення органу ліцензування заяву та відповідні документи, передбачені цією статтею, для отримання ліцензії на провадження цього виду господарської діяльності.
Ліцензія в цьому випадку видається в порядку, визначеному цим Законом. Відсутність ліцензійних умов на провадження певного виду господарської діяльності, щодо якого запроваджується ліцензування, не є підставою для відмови у видачі ліцензії.
Відділ дозвільної системи, ліцензування та державного охоронного нагляду УГБ ГУМВС України в м. Києві
Перелік нормативних документів, які регулюють діяльність у сфері надання охоронних послуг
№ з/п |
Позначення |
Найменування нормативних та нормативно-правових актів |
Вид нормативних та нормативно-правових актів, назва органу, який видав акт |
Дата і номер прийняття |
1 |
Закони України |
|||
1.1 |
ЗУ № 1775-ІІІ |
Про ліцензування певних видів господарської діяльності |
Закон України |
01.06.2000 № 1775-ІІІ |
1.2 |
ЗУ № 4616-VI |
Про охоронну діяльність |
Закон України |
22.03.2012 № 4616-VI |
1.3 |
ЗУ № 877-V |
Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності |
Закон України |
05.04.2007 № 877-V |
1.4 |
КЗпП |
Кодекс законів про працю України |
Кодекс України |
10.12.1971 |
2 |
Постанови Кабінету Міністрів України |
|||
2.1 |
ПКМУ |
Про затвердження переліку органів ліцензування |
Постанова Кабінету Міністрів України |
14.11.2000 |
2.2 |
ПКМУ № 706 |
Про порядок продажу, придбання, реєстрації, обліку і застосування спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії |
Постанова Кабінету Міністрів України |
07.09.1993 № 706 |
3 |
Нормативно-правові акти |
|||
3.1 |
Наказ № 505 |
Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг з охорони власності та громадян |
Наказ Міністерства внутрішніх справ України, зареєстро-ваний у Міністер-стві юстиції Украї-ни 25.12.2009 за № 1248/17264 |
01.12.2009 № 505 |
3.2 |
Наказ № 58 |
Про затвердження Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників |
Наказ Міністерства праці, Міністерства юстиції, Міністер-ства соціального захисту населення України, зареєстро-ваний у Міністер-стві юстиції 17.08.1993 за № 110 |
29.07.1993 № 58 |
3.3 |
Наказ № 336 |
Про затвердження Випуску 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників |
Наказ Міністерства праці та соціальної політики України |
29.12.2004 № 336 |
ГУМВС України в м. Києві
Дивіться в додатку зразок заяви!
Додаток: зкачати
7. Якщо зникла людина, що треба робити і куди слід звертатися?
Більшість пересічних громадян цілком справедливо вважає, що основна робота співробітників карного розшуку полягає в тому, щоб попереджувати протиправні вчинки, або ж, якщо подібні речі вже трапилися, якнайшвидше встановити особи злочинців, їх місцезнаходження і оперативно затримати негідників. Зрозуміло, для правоохоронців розкритий злочин – кінцева мета, яку необхідно досягти будь-що.
Однак, є в них набагато важливіше завдання – пошук осіб, зниклих безвісти. Це набагато тонша і делікатніша справа, яка потребує часу, терпіння і професіоналізму. Цим процесом займаються співробітники спеціального відділу карного розшуку.
Якщо вас спіткало таке лихо, зник хтось з ваших родичів або знайомих, варто пам’ятати кілька порад, як поводитися в подібних випадках, куди саме звертатися.
Якщо людина зникла в місті, необхідно:
- Обдзвонити чи обійти всіх знайомих та рідних, у котрих людина могла затриматися.
- Зателефонувати до міської станції швидкої медичної допомоги 103 – спитати, чи доставлялася людина каретою швидкої допомоги до медичних закладів.
- Зателефонувати до оперативно-довідкового відділу розшуку безвісти зниклих громадян УКР ГУМВС України в м. Києві: (044) 271-97-55, 271-97-57, 271-91-48 або 102.
- Зателефонувати до довідкової ДАІ: 483-10-23 або 102.
- Написати заяву до міліції, додати до неї останню за часом фотокартку, вказати особливі прикмети зниклого.
- Бажано звернутися на телебачення, надати фотокартку та опис зовнішності.
Якщо людина зникла в сільській місцевості, треба діяти так само, але враховувати наступні обставини:
- Якщо поблизу населеного пункту є ліс, потрібно організувати кілька пошукових груп та прочісувати його, взявши з собою гучномовець та ліхтарі. По гучномовцю кликати зниклого по імені.
- Якщо поряд знаходиться водоймище, і є вірогідність, що зниклий ходив купатися, необхідно викликати водолазів і перевірити акваторію.
- Якщо людина зникла на відпочинку, заяву слід подавати до відділку міліції на території, де вона зникла, а далі діяти згідно рекомендації при зникненні в місті.
Куди необхідно звертатися, якщо людина зникла:
Міська станція швидкої медичної допомоги, довідкова – 1503
Лікарні для дорослих:
№ лік. |
Адреса
|
Прийм. відд. |
Довідкова
|
|
ЛШМД – Братиславська, 3 |
Спец травма 518-93-74 |
518-51-11 |
1 |
Харківське шосе, 121 |
564-66-13 |
|
2 |
Краківська , 13 |
|
522-00-11 |
3 |
П.Запорожця, 26 |
540-47-77 |
542-40-83 |
4 |
Солом’янська, 17 |
249-78-56 |
249-78-56 |
5 |
Відпочинку, 11 |
424-13-48 |
|
6 |
Комарова, 3 |
497-32-37 |
|
7 |
Котельникова, 95 |
424-34-17 |
424-22-58 |
8 |
Кондратюка, 6\8 |
|
430-54-34 |
9 |
Ризька, 1 |
440-10-22 |
440-03-77 |
10 |
Стаціонар №1 – Голосіївський пров., 53-А Стаціонар №2 – Ульянових, 6 |
525-53-29 |
525-53-29 |
11 |
Рогозівська, 6 |
568-81-36 |
|
12 |
Підвисоцького, 4-А |
528-40-14 |
|
13 |
Зоологічна, 3 |
211-49-77 |
|
14 |
Стаціонар №1 – Г.Сковороди, 2 Стаціонар №2 – Фрунзе, 107 |
425-25-34 468-10-47 |
425-34-40 |
15 |
Рейтарська, 22 |
234-53-13 |
|
16 |
Лабораторний пров., 12 |
528-72-83 |
|
17 |
Бул. Т.Шевченко, 17 |
|
ком. 235-51-18 |
Міська психоневрологічна лікарня №3 (Васильківський район, ПГТ Глеваха, вул. Павлова,7), приймальне відділення 8-(217)-3-11-99.
Київське обласне спеціалізоване психіатрично-наркологічне медичне об’єднання: пгт Глеваха (Київська область, Васильківський район, вул. Вокзальна, 8), тел. 8-(271)-3-19-03
Травмпункти для дорослих цілодобово:
№ |
Район міста |
Адреса |
Телефон |
1 |
Голосіївський |
пр-т 40-річчя Жовтня, 59-А |
257-32-69 |
2 |
Дарницький |
Харківське шосе, 121 |
562-57-62 |
3 |
Деснянський |
Драйзера, 19 |
515-88-52 |
4 |
Дніпровський |
Братиславська, 3 |
518-26-77 |
5 |
Оболонський |
Кондратюка, 8 |
432-94-74 |
6 |
Печерський |
Підвисоцького, 4-А |
528-40-25 |
7 |
Подільський |
Мостицька, 9 |
460-31-89 |
8 |
Святошинський |
Котельникова, 95 |
424-74-71 |
9 |
Солом’янський |
Солом’янська, 17 |
249-78-84 |
10 |
Шевченківський |
Б.Хмельницького, 37 |
234-45-22 |
Травмпункти для дітей:
№ |
|
адреса |
телефон |
1 |
Лівобережжя |
пр-т А. Навої, 3 |
540-96-95 |
2 |
Правобережжя |
вул. В.Чорновола, 28\1 |
236-95-44 |
Морги м. Києва
Морг №1 |
Вул. Оранжерейна, 9 |
440-24-55 |
Морг №2 |
Вул.П.Запорожця, 26 |
512-41-73 |
Морг №3 |
Вул.Братиславська, 3 |
518-14-13 |
Морг лікарні №12 |
Вул.Підвисоцького, 4-А |
529-38-18 |
Морг лікарні №9 |
Вул.Ризька, 1 |
440-02-55 |
Оперативно-довідковий відділ розшуку безвісти зниклих громадян УКР ГУМВС України в м. Києві: 271-97-55, 271-97-57, 271-91-48.
Довідкова ДАІ: 483-10-23
Міська рятувальна водолазна служба: 517-64-00
Оперативний черговий: 517-64-11
Спецприймальник: 566-77-92
Приймальний-розподільник для неповнолітніх: 432-68-64
Центр соціальної адаптації для жінок, які не мають визначеного місця проживання: (04075, вул.Юнкерові, 37, Пуща-водиця) тел.. 431-83-80, 431-91-17
Центр соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання: (07324, Київська область, Вишгородський район, с. Ясногородка) тел. 8(04496)-3-95-68
Християнський благодійний центр «Стефанія», вул.Регенераторна, 4: 292-32-56, 292-93-68
Спеціальний відділ карного розшуку, що безпосередньо займається пошуком безвісті зниклих осіб, у своїй роботі зіштовхується з деяким проблемами. Головними з них, як вважають працівники цієї служби:
- інформація про зниклу особу надходить в неповному обсязі,
- фотокартка або відеозйомка, які надають заявники, поганої якості,
- неможливість повністю ідентифікувати особу.
Тому велике прохання до всіх, хто звертається до міліції з заявою, надавати якомога більше інформації про людину, що зникла - П.І.П., місце та дата народження, місце реєстрації, останнє місце проживання, дата зникнення, можливе місце перебування, наявність судимостей, зовнішні прикмети (форма обличчя; колір та довжина волосся; наявність вус та бороди, якого кольору; форма та колір брів; форма носа, зламаний чи ні; форма губ, колір очей), особливі прикмети (наявність татуювань, протезів, шрамів, слідів від операцій, фізичних недоліків), у що був одягнений, а також фотокарток, які зроблено останнім часом.