Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підрозділи

Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами та запобігання і виявлення корупціїГоловний спеціаліст – Гавлович Володимир Іванович, тел. 207-09-86, каб. 261.

Підзвітний та підконтрольний голові адміністрації, підпорядкований першому заступнику голови адміністрації, а з питань діяльності апарату – керівнику апарату адміністрації.


Адреса: 03020, м. Київ, пр-т Повітрофлотський, 41, каб. 261

Телефони: 207-09-86

Email: [email protected]

Часи роботи:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00,
п'ятниця з 8.00 до 15.45,
перерва з 12.00 до 12.45.

Часи прийому громадян:
Понеділок з 15.00 до 17.00, середа з 10.00 до 13.00

Питання, що вирішуються у підрозділі:

  • Організація взаємодії з правоохоронними органами Солом’янського району м. Києва (далі –району) та громадськими формуваннями в питаннях роботи щодо забезпечення правопорядку в районі.
  • Сприяння виконанню правоохоронними органами розпоряджень адміністрації з питань охорони правопорядку в районі.
  • Проведення аналізу та визначення найбільш важливих проблем, що виникають у правоохоронних органів району в повсякденній діяльності та підготовка пропозицій щодо їх вирішення.
  • Сприяння організаційному та матеріально-технічному забезпеченню діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку в районі.
  • Оперативний та якісний розгляд звернень керівників підприємств, установ, організацій та громадян району до адміністрації з питань, віднесених до компетенції сектору.
  • Виконання заходів з питань запобігання корупції в структурних підрозділах адміністрації.


Корупція має бути помічена