Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підрозділи

Солом'янський районний в місті Києві центр соціальних службДиректор – Бочарова Ніна Михайлівна.

Тел./факс: (044) 243-75-26

E-mail: [email protected]

Заступник директора-начальник відділу соціальної роботи – Татарінова Лариса Анатоліївна, тел.: (044) 243-75-26

Підпорядкованість Центру – заступнику голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Олені Ігорівні Горпинченко; Службі у справах дітей та сім’ї  Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.


Адреса: м. Київ-037, вул. М.Кривоноса, 21

Телефони: 243-75-26, 243-75-27, 243-75-24

Факс: 243-75-26

Email: [email protected]

Часи роботи:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00,
п'ятниця з 8.00 до 15.45,
перерва з 12.00 до 12.45.

Часи прийому громадян:
Понеділок - четвер з 9.00 до 17.00, п'ятниця з 9.00 до 15.45, перерва з 13.00 до 13.45

Як доїхати: від ст. м. Шулявська тролейбус № 42; трол. № 9;  авт. № 69, трол. № 8 до зуп. «Освіти», трол. № 3 до зуп. «Інститут інноваційних технологій».

На базі Солом’янського центру діє МОБІЛЬНА БРИГАДА соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (Мобільна бригада).

Мобільна бригада здійснює екстрене реагування на факти насильства, проводить профілактику ризиків повторного насильства, веде інформаційно-просвітницьку роботу з питань домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

ЗНАЙ! Домашнє насильство – це фізичне, психологічне, сексуальне та економічне приниження, залякування, утиски з метою здійснення постійного контролю однієї людини над іншою.

Мобільна бригада надає соціальні, психологічні та інформаційні послуги, сприяє отриманню юридичних та медичних послуг. До складу Мобільної бригади входять: соціальний менеджер, фахівець із соціальної роботи та психолог.

Повідомити про факт домашнього насилля та/або насилля за ознакою статі Ви можете за номером телефону: (044) 243-75-26 або на електронну пошту: [email protected]

НЕ МОВЧИ, КРИЧИ, ЗВЕРТАЙСЯ ПО ДОПОМОГУ!

МОБІЛЬНА БРИГАДА НА ПОГОТОВІ!

 

Основні завдання Центру:

  • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб та сімей з дітьми;
  • надання особам і сім’ям з дітьми комплексу соціальних послуг відповідно до їх потреб згідно з переліком, затвердженим центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері сім’ї та дітей, з  метою подолання складних життєвих обставин та мінімізації негативних наслідків таких обставин;
  • виявлення осіб, сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;
  • здійснення соціального супроводу осіб, сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб та рішення Управління соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Реалізація соціального заходу:

«Забезпечення надання комплексної соціально-психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей учасників антитерористичної операції загиблих (померлих) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі у антитерористичній операції, киян-учасників антитерористичної операції, які перебувають у полоні або зникли безвісти»

  • надання комплексу соціальних послуг та соціально-психологічної підтримки відповідно до потреб учасників антитерористичної операції та членів їх сімей

В Центрі надаються кваліфіковані безкоштовні консультації психолога та юрисконсульта.

Запис за телефоном: 243-75-26

УСІ  ПОСЛУГИ БЕЗКОШТОВНІ, КОНФЕДЕНЦІЙНІКорупція має бути помічена