Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Сторінка підприємця

Об'яви, новини

09-08-2021 Оголошення про початок збору заявок для участі в Інвестиційному форумі міста Києва-2021
Оголошення про початок збору заявок для участі в Інвестиційному форумі  міста Києва-2021

До участі запрошуються компанії в сфері охорони здоров’я, харчової промисловості, виробництва товарів широкого вжитку, логістики, високих технологій, держуправління, туризму, індустрії розваг, хімічної та легкої промисловості. Під час Інвестиційного форуму міста Києва-2021 відбудеться презентація найкращих столичних бізнес-проєктів та інновацій.

Для подання заявки на участь, будь ласка, заповніть реєстраційну форму на сайті: https://investinkyiv.com.ua/

Також бажаючі можуть запропонувати проєкт, для цього потрібно заповнити форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1BesEKha7O0N0aoriSmcPiaVofO8kwkVa_ewPf3h_HqQ/edit

З поданих заявок відбиратимуться проєкти, що матимуть позитивний вплив на суспільство, довкілля або економічний розвиток регіону. Перевага надаватиметься компаніям із високою репутацією в експертному середовищі.

Після розгляду заявок найкращі бізнес-проєкти та інновації будуть представлені у виставковій зоні форуму. Під час Інвестиційного форуму міста Києва-2021 до них буде прикута увага провідних економічних експертів та інвесторів із усього світу. 

Метою заходу є обговорення проблем, які загострились під час пандемії
COVID-19, креативної трансформації, нових можливостей інвестиційно привабливих індустрій та інструментів залучення інвестицій до Великого Києва.

Інвестиційний форум міста Києва-2021 відбудеться 10 вересня 2021 року у Конгресно-виставковому центрі «Парковий» за адресою: Паркова дорога, 16а.

Вся інформація

Корупція має бути помічена