Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Сторінка підприємця

Новини

25-01-2023 Важлива інформація для керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району
Важлива інформація для керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району

Шановні керівники підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності!

На виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 65/2022 «Про загальну мобілізацію» (із змінами), в місті Києві проводяться заходи, пов’язані з мобілізацією людських і транспортних ресурсів та оповіщення військовозобов’язаних, які підлягають призову на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період.

В зв’язку проведенням зазначених заходів просимо Вас:

1. Відпрацювати списки всіх працівників чоловічої статті 1968-2003 років народження, які працюють на Вашому підприємстві (установі, організації) незалежно від місця проживання та перебування на військовому обліку за формою:

№ з/п

Військове звання (призовник)

П.І.Б.

Дата народ-ження

Домашня адреса (фактич-не місце прожи-вання)

Конт. телефон

Назва РТЦК та СП, в якому перебуває на військовому обліку

Примітка

1

2

3

4

5

6

7

8

1

 

 

 

 

 

 

 

2. Відпрацьовані списки в термін до 31 січня 2023 року надіслати до Київського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на електронну пошту kvvomr.[email protected]gmail.com.

3. Про виконані заходи просимо надати інформацію до Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації на електронну пошту rda.solomianska@kyivcity.gov.ua.

Повідомляємо, що відповідно до статті 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ і організацій незалежно від підпорядкування та форм власності зобов’язані на вимогу районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки сповістити військовозобов’язаних та забезпечити їх своєчасне ПРИБУТТЯ до призовних дільниць.

Вся інформація

Корупція має бути помічена