Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Книга відгуків

Шановні користувачі сайту! В даному розділі Ви маєте можливість висловити власну думку про проблеми району або роботу сайту. Всі пропозиції або зауваження будуть враховані. Ваш відгук буде розміщений в даному розділі, разом з відповідю або відповідним рішенням на Ваше звернення. Після перевірки відгука адміністратором сайту, він буде розміщений в розділі.
Просимо Вас не дублювати звернення в даному розділі після подання офіційного звернення через розділ "Інтернет-приймальня", не надсилати повторних звернень з одного питання та не надсилати скарг по затримці відповідей на звернення. Дані звернення розміщенню не підлягатимуть. Відповідь на звернення буде обов'язково розміщена. Розділ "Книга відгуків" не є офіційним розділом з прийому звернень громадян, даний розділ є інформаційно-консультаційним розділом сайту. Якщо Вас не влаштовують терміни опрацювання поданих звернень, просимо Вас звертатися через офіційну веб-приймальню, яка знаходиться за посиланням "Iнтернет-приймальня". Дякуємо за розуміння та активну участь у розвитку сайту Солом'янського району!

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 238

Подяка від мешканців з проспекту Л Гузара 16
     Дата розміщення: 2021-10-22
Мешканці б.16,що знаходиться на проспекті Гузара, звертаються до Вас з проханням висловити щиру подяку та відзначити палких співробітників адміністративного апарату м.Києва за активне сприяння у здійсненні капітального ремонту асфальтового покриття на прибудинковій території нашого будинку. Ми й надалі сподіваємось на підтримку та тісне співробітництво і комунікацію між мешканцями та Адміністрацією. То ж, просимо відзначити подякою:
1.Нашого депутата Грищука Р.П.
2.Голову Солом,янської РДА Чечотку І.Р.
3.Нач. УЖКГ та будівництва Сол РДА Сидорчука А.Ю.
4.Заступника нач.УЖКГ та капремонту Сидорука О.І.
5.Начальника Керуючої Компанії Лук,янова К.С.
6.Нач.відділу маркетингу КК Щербанюк А.В.
7.Провідн. інженера з благоустр.КК Ященко Н.І.
8.Нач.ЖЕУ-904 Горох М.Ф.
9.Генпідрядника ТОВ"вершина Плюс Ятченко В.В.
10.Субпідрядника ФОП Абрамян С.Л.
11.Технагляд Гольдрин С.В.
12.Дружну,зпрацьовану бригаду асфальтувальників!!!
Сердечно дякуємо усім, що не ігнорували нас, а приклали свій максимум для покращення якості життя простіх людей!
Бажаємо вам здоров,я та творчої наснаги на майбутнє!
Відповідь:   Дякуємо за відгук!
оплата за гарячу воду по вул. Вадима Гетьмана буд. 26б, 44
     Дата розміщення: 2021-10-21
Після перевірки лічільників і повної оплпати 800 грн.за перевірку та оплати за гарячу воду 51гривну при не користуванні гар.водою (нульові показання,які були вчасно передані)продовжується нарахування за гарячу воду. Можу послати (куди?)квитанцію про сплату боргу.
Відповідь:   У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації в межах компетенції розглянуто Ваше звернення, яке надійшло через «Книгу відгуків», щодо нарахування за послугу з централізованого постачання гарячої води у квартирі № 44 житлового будинку № 26-Б на вул. Вадима Гетьмана.
Повідомляємо, що відповідно до частини 2 статті 6 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавцем комунальної послуги з постачання гарячої води є суб'єкт господарювання який є власником (або володіє і користується на інших законних підставах) теплової, тепловикористувальпої або теплогєнеруючої установки, за допомогою якої виробляє гарячу воду.
Виконавцем послуги з централізованого постачання гарячої води по вищевказаному житловому будинку є комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».
Між комунальним концерном «Центр комунального сервісу» (далі - Концерн) та КП «КИІВТЕПЛОЕНЕРГО» укладено договір, відповідно до положень якого Концерном проводиться обслуговування споживачів з питань нарахування та обліку послуг з централізованого постачання гарячої води.
Враховуючи вищезазначене, для вирішення питання нарахування плати за послугу з централізованого постачання гарячої води рекомендуємо Вам звернутися безпосередньо до виконавця послуг КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» за адресою: пл. Івана Франка, буд. 5, м. Київ, 01001, або до будь-якого з сервісних центрів комунального концерну «Центр комунального сервісу», детальну інформацію про місцезнаходження яких та графік прийому споживачів можна отримати на офіційному сайті Концерну за посиланням: cks.com.ua/service-centers/ або за номером тел. (044) 247 40 40.
Жахлива робота організації "Керуюча компанія Солом'янського району" , що по вул.Левка Мацієвича 6
     Дата розміщення: 2021-09-03
Мала нагоду побачити, нажаль, жахливу роботу і безвідповідальних працівників Керуючої компанії Солом'янського району що на Левка Мацієвича 6.Ми подавали документи на зміну особового рахунка ще 23.07.2021, нам сказали чекати 3-4 тижні, вже пройшло 1,5 місяці, сьогодні ходили дізнатись про стан нашої справи, за неї ще мабуть ніхто й не брався, бо сказали чекати ще 2-3 тижні!!!але я цьому й не здивувалась, зважаючи на те, що 2 тижні тому працівниця яка приймала в нас документи дзвонила і щось дуже невнятне запитувала про прописаних дітей, типу чому нема свідоцтв народження інших двух дітей а тільки одного, хоча в нас 1 дитина, всі документи в нас вона ж особисто переглядала і заяву заповнювали під її диктовку, тому що за нісенітниці вона говорила ми не зрозуміли, але стало зрозуміло який вона працівник!І ще там є дуже "чудовий" юрист, до якого ми з самого початку прийшли за переліком документів для переоформлення особового рахунку, а вона нам сказала "нема ніякого переліку , беріть все що є і приходьте в п'ятницю з 9 до 13". Ми так і зробили і звісно ж виявилось що в нас не всі документи, а перелік таки був, при чому саме вона його і роздруковує і надає громадянам, а раховуючи що прийом документів здійснюється лише раз на тиждень з 9 до 13, то ще довго ми туди ходили щоб нарешті прийняли в нас документи! Мені здається, що в наш час коли все комп'ютиризовано і вся інформація є в електронних базах, переоформлювати особовий рахунок 2 місяці - це жахлива і безвідповідальна робота комунальних органів! Головне що в нас там 25 разів не забули спитати чи вчасно сплачуємо за утримання прибудинкових територій, ми то сплачуємо, правда не дуже розумію за що саме, так як двірника за ношою адресою давно вже нема, під'їзди не мились багато місяців, прибираня не ведеться, але гроші з нас ща щось беруть...
Відповідь:   У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації розглянуто Ваше звернення щодо розгляду заяви про зміну договору найму квартири 45 в житловому будинку 4 по вулиці Новгородській у м. Києві.
Повідомляємо, що відповідно до розпорядження Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації від 22.09.2021 № 594 «Про зміну договору найму» заявника визначено наймачем двокімнатної ізольованої квартири 45 в будинку 4 на вулиці Новгородська в м. Києві.
Святкування 30 річниці незалежності у парку "Відрадний"
     Дата розміщення: 2021-08-26
24.08.21 були з подругою присутні на чудовому святкуванні у чудовому парку! Дякуємо за організацію святкування! Однак були дуже розчаровані, коли вирішили скористатися послугами вбиралень! На увесь парк їх аж 4 біотуалети, з яких 2 на замку, а інші 2 - це просто ГАНЬБА! Ними не можливо було скористатися - навіть їх відкрити... (Є фотографії, можу надіслати це підтвердження ганьби). Сотні людей у парку при чудовому настрої... І таке неподобство перекреслило усі гарні враження!Ми люди, а не худоба - бігати під кущі і дерева...
Відповідь:   У Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації розглянуто Ваше звернення щодо незручностей від функціонування вбиралень у парку «Відрадний».
За результатом розгляду повідомляємо наступне.
Балансоутримувачем зазначеного парку є комунальне підприємство «По утриманню зелених насаджень Солом'янського району м. Києва» (далі -підприємство). За інформацією підприємства, на території парку «Відрадний» щоденно працює громадська вбиральня відповідно до розробленого графіку роботи з 10:00 до 20:00, зокрема 24.08.2021 працювала в такому ж графіку.
Графік роботи працівника встановлено відповідно до вимог та норм Кодексу законів України про працю. Штатним розписом та фінансуванням підприємства не передбачено залучення додаткових працівників.
Некваліфікована робота майстра ЖЕД 903
     Дата розміщення: 2021-08-16
14-го липня 2021 року у нас сталася така неприємність як залиття квартири сусідом зверху. 15-го в ЖЕД 903 Батиївське була написана заява щодо зафіксування факту залиття квартири. Майстер прийшов майже через місяць після 3-х разів нагадування. Не дивлячись на те,що в кімнаті залито 3м стелі, в акті вказано 1,5м. Акт цей ми чекали півтори неділі, майстер назначав час в який прийти і коли ми приходили не був на місці. також в телефонній розмові дозволяв собі хамовито розмовляти. Дуже засмучує робота працівника яка була не кваліфікованою та не професійною.
Відповідь:   У (Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації розглянуто Ваше звернення, яке надійшло через «Книгу відгуків», щодо некваліфікованої роботи майстра житлово-експлуатаційної дільниці № 903 комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського району м. Києва» та надання акту обстеження квартири № 54 житлового будинку № 7 на вул. Озерній після залиття.
Повідомляємо, що майстра технічної дільниці житлово-експлуатаційної дільниці ЖЕД № 903 комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського району м. Києва» Кімачинського В.Д. було звільнено 31.08.2021 з займаної посади. На загальних зборах підприємства проведено бесіду стосовно не допущення у подальшому некоректної поведінки з боку працівників по відношенню до мешканців.
Додатково зазначаємо, що працівниками обслуговуючої організації проведано повторне обстеження квартири № 54 житлового будинку № 7 на вул. Озерній та складено відповідний акт, який Ви можете отримати наручно в житлово-експлуатаційній дільниці № 903 комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського району м. Києва» за адресою: м. Київ, вул. Солом'янська, 33, в години прийому: середа з 14.00 год - до 19.00 год., п'ятниця з 9.00 год. - до 13.00 год.

Шановні відвідувачі!
Просимо Вас чітко вказувати свої дані, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, адресу, контактні телефони. Це дасть змогу вчасно та по суті розглянути Ваше звернення. Без зазначення цих даних звернення розгляду не підлягатиме.

Шановні мешканці!
З питань центрального опалення та гарячого водопостачання просимо звертатися безпосередньо на Централізовану гарячу лінію з питань опалення Солом'янського району
(044) 290-90-53.
Залишити відгук

Тема:
Контакт:
Текст:
Заповнюючи цю анкету я даю згоду на те, що внесена мною інформація буде
зберігатися та опрацьовуватися Солом'янською РДА відповідно до призначення.
Введіть код:

Корупція має бути помічена