Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Відео

Ігор Довбань зустрівся з мешканцями проблемного гуртожитку на вулиці Польова

Сьогодні, 27 червня очільник Солом’янського району Ігор Довбань зустрівся з представниками ініціативної групи гуртожитку на вул. Польова, 19/8 у зв’язку з порушенням їх прав на отримання комунальних послуг. 

Зі слів мешканців, наразі у суді вони відстоюють свої житлові права з організацією “Трест “Київміськбуд-2”, яка в 1998 році приватизувала гуртожиток. Через спірне питання людям відключили електро- і газопостачання, що, у свою чергу, унеможливлює комфортне проживання у помешканнях. 

Ознайомившись із зверненням громадян, Ігор Довбань заявив про необхідність відновлення комунальних послуг людям: “Мешканці, серед яких є і діти, не повинні чекати рішення суду в нелюдських умовах. Це вже не життя, а виживання”. 

У зв’язку з цим під час наради, на якій також був присутній представник компанії “Трест “Київміськбуд-2” і начальники відповідних управлінь адміністрації, керівник РДА доручив негайно звернутись до ПрАТ “ДТЕК Київські електромережі” та ДП “КиївГаз Енерджи” з клопотанням про відновлення постачання послуг у гуртожитку.

Він також зауважив необхідність забезпечення порядку і моніторингу ситуації навколо будинку представниками правоохоронних органів.Корупція має бути помічена