Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Відео

Соціально відповідальний бізнес Солом’янки допомагає робити район кращим

Солом’янська адміністрація продовжує залучати соціально відповідальних бізнесменів до розвитку району. Так, цими вихідними місцеве підприємство “Аеростар”, відоме у сфері виробництва кліматичного обладнання, з власної ініціативи провело останню весняну толоку у сквері на проспекті Відрадному, 95.

“В 2019 році року ми почали активно співпрацювати з нашими підприємцями, для яких термін “соціальна відповідальність” - не пусті слова. Вкотре місцевий бізнес йде нам назустріч, не лише наповнюючи міський бюджет податками та забезпечуючи людей робочими місцями, але й допомагаючи покращувати комфорт та умови життя мешканців. Значить, йдемо правильним шляхом”, - наголосив керівник Солом’янської райдержадміністрації Ігор Довбань.

На зустрічі з народним депутатом Дмитром Андрієвським, директором компанії Антоном Юрковським і керівником “Асоціації малого та середнього бізнесу Солом’янського району” Ростиславом Ручко, керівник РДА зауважив, що підприємство облагороджує територію, яка не є у нього на балансі.

До того ж працівники заводу власноруч відновили газон на ділянці, де приватні перевізники організовували самовільне паркування, оновили лави і освітлення для комфортного відпочинку у сквері.

Нагадаємо, у квітні голова району здійснив візит до нового супермаркету на вул. Митрополита Василя Липківського, де обговорив з генеральним директором мережі BILLA в Україні Оксаною Мандзюк плани щодо благоустрою прилеглої зеленої зони та ремонт проблемних ділянок асфальтного покриття біля магазину.  Корупція має бути помічена