Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Відео

Керівник району миттєво відреагував на звернення мешканки щодо вирішення нагальних питань

Після звернення місцевої мешканки щодо повільних темпів ремонту теплових мереж і гарячого водопостачання, яке проводить на їх подвір’ї КП “Київтеплоенерго”, голова Солом’янського району Ігор Довбань особисто перевірив, як підприємство виконує роботу.

Під час обходу території на вулиці Шовкуненка, 3 мешканка поскаржилась, що через розриття і тривалі ремонтні роботи постраждало дворище біля будинку, яке тепер має неналежний стан.

В управлінні ЖКГ району доповіли, що КП “Київтеплоенерго” наразі завершує заміну тепломереж і г арячого водопостачання.

Разом з тим голова РДА зобов’язав після ремонту одразу відновити благоустрій території, зокрема провести асфальтування та упорядкувати зелену зону. Роботи планують виконати до кінця липня.

“Хоч за розриття, яке здійснює “Київтеплоенерго” у зв’язку з ремонтом мереж, відповідальне це ж комунальне підприємство, район зобов’язаний координувати це питання. Також ми повинні тримати зв’язок з мешканцями, які можуть нам оперативно донести інформацію щодо стану виконання тих чи інших робіт у них на території”, - зазначив Ігор Довбань, додавши, що особисто контролюватиме ситуацію з вулицею Шовкуненка.

Ще одним об’єктом інспекції очільника району став розташований поруч спортивний майданчик, який в рамках реалізації громадського проекту перетворять на сучасне футбольне поле.Корупція має бути помічена