Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Відео

Нова школа на розі вул. Лебедєва-Кумача і вул. Т. Яблонської

У Солом’янському районі з’явиться нова школа майже на 800 місць. Завершення будівництва нової школи у Солом’янському районі Києва дозволить вирішити одразу кілька нагальних освітніх потреб району – створити новий навчально-виховний комплекс з початковою школою та звільнити приміщення дитячого садочка, де зараз навчаються школярі сусідньої гімназії. На цьому наголосила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко за підсумками інспекції будівництва нової школи на розі вул. Лебедєва-Кумача і вул. Т. Яблонської.

«Після введення в експлуатацію цього приміщення до нього буде переведено гімназію «Ерудит», яка сьогодні розміщена у будівлі дитячого садочка на цій же вулиці, а також відкрито початкові класи. Тож, ми не лише створимо нову школу майже на 800 місць, а й звільнимо приміщення дитсадочка. Нині місто вже закладає кошти на розробку проектно-кошторисної документації та реконструкцію дитсадка, аби у 2017 році відновити роботу ДНЗ», – пояснила вона.

За словами Ганни Старостенко, на зведення школи вже виділено чверть необхідної суми з міського бюджету.

«Крім того, зараз ми плануємо внести зміни до бюджету міста та Програми соціально-економічного розвитку, щоб додатково виділити необхідні кошти і прискорити темпи будівництва закладу. Адже, на сьогодні у Солом’янському районі існує нагальна потреба у місцях у школах, бо у середньому вони заповнені на 135%», – додала заступник голови КМДА.

Планується, що нова 4-поверхова школа матиме два виходи – для початкової та для старшої школи, а також буде обладнана фізкультурно-спортивною зоною, медичним блоком, харчоблоком, бібліотекою та актовою залою. Крім того, школа буде оснащена ліфтом та пандусами, що дасть змогу навчатися тут діткам з обмеженими фізичними можливостями.

Джерело: КМДАЯке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений