Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Відео

Ремонт басейнів у дитячій поліклініці № 1

До кінця 2016 року в дитячій поліклініці № 1, що у Солом’янському районі, відремонтують та відкриють два басейни для маленьких відвідувачів. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час робочого візиту до закладу.

«Ця поліклініка – один із небагатьох медичних закладів, у якому передбачено наявність відділення відновлювального лікування. До складу відділення входять два басейни – для дітей молодшого віку, від 1 місяця до трьох років, та басейн для дітей старшого віку. На їхній базі зможуть проходити реабілітацію діти із захворюваннями дихальної системи, розладами постави, діти з неврологічною та ортопедичною патологією», – розповів Микола Поворозник.

З його слів, басейни працювали з 1982 до 2010 року та жодного разу не ремонтувалися, а останні шість років взагалі не працювали.

«Поки впроваджується системна реформа медицини, міська влада вирішує локальні проблеми в сфері охорони здоров’я. Питання якісного медичного обслуговування дітей – одне з пріоритетних. Так, у 2015 році було виділено кошти для виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт цих басейнів. А першого липня 2016 року між медичним закладом та будівельною компанією підписано договір на виконання робіт із капітального ремонту басейнів. Щоб уникнути корупційної складової, були проведені відкриті торги на капітальний ремонт і вже за їхніми результатами визначено переможця», – зауважив Микола Поворозник.

Джерело: КМДАЯке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений