Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Оформлення «Картки киянина»

«Картка киянина» - це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка,  яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача карти і підтримує додатки, пов'язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг.

З травня 2012 року в районі розпочата робота з питання впровадження проекту системи «Картка киянина».

«Картку киянина» за місцем реєстрації можуть отримати:

- отримувачі соціальних допомог та компенсацій відповідно до рішення Київської міської ради від 17.02.2011 №19/5406 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2011-2015 роки»;

- ветерани війни;

- ліквідатори та постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській ЧАЕС;

- діти війни;

- ветерани праці;

- пенсіонери, інваліди.

- реабілітовані особи, які стали інвалідами або пенсіонерами;

- жертви нацистських переслідувань;

- дільничні лікарі – терапевти, педіатри;

- медсестри дорослої та дитячої мережі;

- працівники СБУ, міліції та податкової міліції;

- працівники податкової служби;

- військовослужбовці державної охорони України.

Для оформлення «Картки киянина» необхідно мати оригінали та копії документів:

- паспорт (2 копії 1, 2 сторінки та останнього місця реєстрації) ;

- ідентифікаційний номер (2 копії);

- пільгове посвідчення (ветеран війни, ветеран праці, діти війни, пенсійне посвідчення).

07 жовтня 2014 року набрало чинності рішення Київської міської ради від 04.10.2014 № 46/46 « Про внесення змін до рішення Київської міської ради  від 17.02.2011 № 19/5406 « Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам на 2011 – 2015 роки» та фінансування її заходів у 2014 році», яким передбачено, що окремі категорії населення міста Києва, які не мають права відповідно до чинного законодавства на пільговий проїзд у метрополітені, а саме: пенсіонери, інваліди, непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами, особи, які не мають право на пенсію, один з батьків багатодітної сім’ї з 07.10.2014 мають право безоплатного проїзду в метрополітені виключно на підставі «Картки киянина».

З метою недопущення соціального зриву на станціях метрополітену депутатами Київради 9 жовтня 2014 року прийнято рішення про продовження терміну дії проїзду в Київському метрополітені зазначеним категоріям громадян міста Києва на підставі посвідчень, пенсійних посвідчень та «Картки киянина»  до 09.11.2014.

З метою уникнення черг  прийом громадян проводиться за попереднім записом .

Запрошуємо громадян, які відносяться до вказаних в рішенні Київради категорій, записатися на прийом для оформлення «Картки киянина»:

- особисто в Управління праці та соціального захисту населення (просп. Повітрофлотський, 40) мешканцям колишнього Залізничного району та філію управління (вул. Гарматна 29/31) мешканцям колишнього Жовтневого району.

- за багатоканальним телефоном: 207-39-12;

Дні та години прийому в робочі дні  з понеділка  по  четвер з 9.00 до 18.00, в п’ятницю з 9.00  до 17.45.

Обідня перерва з 13.00 – 14.00.

Додатково з 13.10.2014 по 09.11.2014 відкрився додатковий пункт реєстрації пільгових категорій населення за адресою: проспект Перемоги,35 (приміщення адміністрації КП «Київський метрополітен»), який працює з 9.00 до 18.00 в робочі дні.

Перелік магазинів та аптек району, де діють знижки за соціальною програмою «Картка киянина»

Інформація для власників «Картки киянина»

Програма «Картка киянина», увібрала в себе нові стандарти соціального захисту.

Обслуговування «Карток киянина» в рамках аптечної знижки відбувається у 60 аптеках КП «Фармація», в яких встановлені РОS-термінали ПАТ «Хрещатик»: для зруёчності – по 6 терміналів в кожному районі м. Києва.

Аптеки КП «Фармація» в Солом’янському районі, які задіяні в програмі «Картка киянина»:

Аптека № 12, пр-т. Відрадний, 61

Аптека № 36, пр-т. Перемоги, 45

Аптека № 73, вул. О. Пироговського, 4

Аптека № 110, вул. Гарматна, 16/85

Згідно з рішенням ХІ сесії Київської міської ради від 22 травня 2013 року була затверджена пропозиція Комунального підприємства «Фармація»: створити на базі аптечної мережі КП «Фармація» 10 аптек (у кожному районі міста по 1-й) для обслуговування утримувачів «Карток киянина» за спеціальними цінами, які на 10-40% нижче роздрібної ціни в мережі аптек КП «Фармація» на всі лікарські засоби (у тому числі ті, які відпускаються за рецептом лікаря).

У Солом’янському районі 1 червня 2013 року працюють за цією програмою соціальні аптеки № 128 по вул. Героїв Севастополя, 44/10 (тел. 408-50-20), № 17, вул. В.Липківського, 27/5 (тел.248-52-09), №37 , просп. Повітрофлотський, 47 (тел.249-07-25, 249-07-17).

Окрім цього, між Департаментом промисловості та розвитку підприємства, Департаментом соціальної політики та супермаркетами «Білла – Україна», «Новус Україна», «Торговий дім «Вест-Лайн», ПрАТ «Фуршет», ТОВ «Фокстрот» укладені договори про співпрацю, якими передбачено надання відповідних знижок утримувачам „Картки киянина”, а саме:

«Білла – Україна» надається знижка в розмірі 7% від вартості товару (окрім акційних, товарів ТМ СLEVER, алкогольних та тютюнових виробів) у роздрібних цінах всім власникам «Картки киянина» з моменту відкриття магазину до 12-00 у понеділок, вівторок та середу;

«Новус Україна» видає безкоштовно власникам «Картки киянина» накопичувальну бонусну картку „NOVUS", на яку при закупівлі товарів буде зараховуватися бонус у розмірі 3% від вартості придбаного товару;

«Торговий дім «Вест-Лайн» надає знижку в розмірі 5% від вартості товару у роздрібних цінах всім власникам «Картки киянина» (окрім акційних товарів та товарів, на які поширюється державне цінове регулювання) кожного дня з 09-00 до 17-00.

ПрАТ «Фуршет» надає знижки в розмірі 3% від вартості товарів, які підпадають під державне цінове регулювання та декларування, та 5% - на всі інші групи товарів представлених в мережі ( крім тютюнових виробів, алкогольних напоїв, акційних товарів, подарункових сертифікатів та стартових пакетів мобільного зв’язку.

ТОВ «Фокстрот», яке має мережу супермаркетів побутової техніки, надає знижку в розмірі 5% на товари трьох бюджетних і доволі популярних серед покупців торгових марок – Bravis, Delfas і LeChef.

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений