Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

«Шукаю маму і тата»

Ці діти мріють про батьків та щасливу родину, потребують уваги, любові та батьківської ласки.

 

Якщо Ви маєте бажання та можливість взяти на виховання в родину дитину, звертайтеся до служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою:

м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41, каб. 408 або за телефоном: (044) 207-09-70.

Христина, 14 років

Христина, 14 років.


Має братика та сестричок.
Христина творча та артистична дівчинка, доброзичлива та емоційна, весела, із задоволенням спілкується з однолітками та бере участь у різноманітних заходах навчального закладу.

Єва, 7 років

Єва, 7 років


Має братика та сестричок.
Єва комунікабельна та доброзичливо налаштована у взаємовідносинах із дорослими та однолітками, із задоволенням ліпить, малює, танцює, вчиться грати на скрипці та фортепіано. Майже завжди має гарний настрій.

Богдан, 11 років

Богдан, 11 років.


Має сестричок.
Богдан – веселий, товариський, розсудливий, самостійний хлопчик, має авторитет серед друзів, дуже відповідальний та здібний, має досягнення у навчанні, переможець математичних конкурсів. Хлопець має здібності до музичного мистецтва - грає на гітарі та домрі.

Ангеліна, 5 років

Ангеліна, 5 років.


Має братика та сестричок.
Ангеліна – самостійна, жвава, рухлива дівчинка, швидко реагує на навколишні події, допитлива, знає багато віршів та казок. Ангеліна доброзичлива, відкрита, охоче грає з іншими дітьми, з довірою ставиться до дорослих, дотримується правил ввічливості. Дівчинка любить танцювати, додатково відвідує заняття з англійської та німецької мов.

Катя, 14 років

Катя, 14 років.

Катерина за характером відверта, щедра, вихована, толерантна, завжди готова прийти на допомогу. Дівчинка бере активну участь у проведенні шкільних заходів. Катерина вміє відстояти свою думку, щира, безпосередня, має гарне почуття гумору. У дитячому колективі почувається комфортно, має організаторські здібності.

Єва, 9 років

Єва, 9 років.

Єва старанна, дисциплінована, добре вчиться у школі. Дівчинка має творчі здібності, завжди бере участь у шкільних виставах та святах. Має багато друзів, до дорослих ставиться з повагою, дуже відповідальна та організована.

Владислав, 14 років

Владислав, 14 років.


Має сестричок.
Владислав – добрий комунікабельний, доброзичливий, відповідальний, активний, добре навчається. Хлопчик має свою думку, вміє її відстоювати, не конфліктує, співпрацює з іншими дітьми, має гарний вигляд, іноді буває сором'язливим.

Сніжана, 12 років

Сніжана, 12 років.


Має братика і сестричок.
Сніжана – завжди усміхнена, привітна, щаслива дівчинка, товаришує з багатьма дітьми, має повагу серед однолітків. Відповідально ставиться до навчання, бере активну участь у позашкільній діяльності. Сніжана старанна та дисциплінована, завжди прагне досягти найкращих результатів у будь-якій діяльності.

Валерія, 4 роки

Валерія, 4 роки.


Має братика і сестричок.
Валерія – активна, доброзичлива, працелюбна та трошки непосидюча дівчинка. Вміє відстояти свою думку, намагається брати ініціативу на себе. Валерія завжди охайна, із задоволенням грає з дітьми. Дівчинка дуже любить розповіді, казки, любить малювати, слухати музику, танцювати.

Вероніка, 9 років

Вероніка, 9 років.


Має братика і сестричок.
Вероніка - комунікабельна, весела, доброзичлива, іноді буває сором'язливою. Дівчинка навчається на «відмінно» в школі, самостійна, вміє співпрацювати з іншими дітьми, вирішувати конфлікти мирним шляхом.

Діана, 6 років

Діана, 6 років.


Має братика і сестричок.
Діана легко знаходить контакт як з дітьми, так і з дорослими. Дівчинка дуже спокійна, лагідна, чуйна, відкрита, добра. В ігровій діяльності Діана активна, доброзичлива, має багато друзів, але часом сором'язлива. Дитині до вподоби малювати, має хист до творчої діяльності, завжди дуже відповідально ставиться до завдання, охайна. З цікавістю слухає казки, любить музичні заняття.

Андрій, 16 років

Андрій, 16 років.


Має сестричку.
Андрій – доброзичливий та щирий хлопець. Комунікабельний, легко знаходить друзів серед однолітків та дорослих. Вміє відстоювати власну думку та виявляти стійкість характеру в складних ситуаціях. Тактовний, вихований у спілкуванні з дорослими. Дуже любить грати у волейбол.

Настя, 14 років

Настя, 14 років.


Має братика.
Настя – усміхнена та спокійна дівчина, має успіхи у навчанні, завжди уважна, старанна. За характером добра, відверта, скромна, урівноважена, прислуховується до порад, охоче допомагає тим, хто потребує допомоги. Любить читати. Підтримує дружні стосунки з дітьми.

Микола, 9 років

Микола, 9 років.

Микола – жвавий, працелюбний хлопчик. Із задоволенням читає, любить розфарбовувати, ліпити, конструювати. Знає багато віршів, скоромовок, лічилок напам’ять. Залюбки грає в футбол.

Самір, 5 років

Самір, 5 років.

Самір – дуже жвавий, веселий, артистичний, товариський хлопчик. Любить співати, танцювати і навіть влаштовує вистави як справжній артист. Самір легко йде на контакт як з дітьми, так і з дорослими, відкритий, щирий.

Микола, 13 років

Микола, 13 років.

Микола дуже любить природу та садівництво, із задоволенням вивчає природознавство, мистецтво. Хлопчик за характером замкнутий, емоційний, імпульсивний, важко знаходить друзів. Любить уроки з англійської мови, трудового навчання.

Єгор, 8 років

Єгор, 8 років.

Єгор – привітний, кмітливий, товариський з іншими дітьми. З обережністю ставиться до дорослих, яких погано знає, виявляє сором’язливість. Обережний в незнайомих ситуаціях.


Корупція має бути помічена