Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ роботи із зверненнями громадян

23-12-2019 Володимир Бялковський провів традиційний прийом громадян (фоторепортаж події)
Володимир Бялковський провів традиційний прийом громадян

Виконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський провів традиційний прийом громадян. До керівництва району звернулось троє мешканців з питаннями переважно галузі житлово-комунального господарства.

Це перевірка діяльності закладу громадського харчування у житловому будинку, вирішення питання щодо житла та важливість огляду будинкової каналізаційної системи.

Під час прийому були присутні також керівники профільних підрозділів РДА, представники районного управління ДСНС у м.Києві, КП «Керуюча компанія» та ЖЕДу. На зустріч з мешканцями традиційно запрошена й громадська спілка «Всеукраїнський народовладний антикорупційний кабінет», яка не лише слідкує за відкритістю процесу, але й на місці надає юридичні консультації.

Уважно вислухавши громадян, Володимир Бялковський надав необхідні роз’яснення та доручив структурним підрозділам адміністрації ретельно опрацювати звернення і всебічно допомогти мешканцям.

На особистий прийом до в.о голови Солом’янської РДА звернулися жителі районуНа особистий прийом до в.о голови Солом’янської РДА звернулися жителі районуНа особистий прийом до в.о голови Солом’янської РДА звернулися жителі районуНа особистий прийом до в.о голови Солом’янської РДА звернулися жителі районуНа особистий прийом до в.о голови Солом’янської РДА звернулися жителі районуНа особистий прийом до в.о голови Солом’янської РДА звернулися жителі районуНа особистий прийом до в.о голови Солом’янської РДА звернулися жителі районуНа особистий прийом до в.о голови Солом’янської РДА звернулися жителі району
Вся інформація

Корупція має бути помічена