Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ роботи із зверненнями громадян

18-11-2019 В.о. голови Солом’янської РДА провів особистий прийом громадян (фоторепортаж події)
В.о. голови Солом’янської РДА провів особистий прийом громадян

Виконувач обов’язків голови Солом’янської райдержадміністрації Володимир Бялковський провів прийом громадян. До керівництва району звернулось четверо мешканців з питаннями переважно галузі житлово-комунального господарства. 

Це вирішення житлового питання, незгода із нарахуванням боргу за газопостачання ПАТ «Київгаз», важливість облаштування дитячого майданчику та зони для відпочинку людей поважного віку на прибудинковій території. 

Під час прийому були присутні керівники профільних підрозділів РДА, представники КП «Керуюча компанія» та ПАТ «Київгаз», до компетенції якого належить питання заявника. До зустрічі з мешканцями також долучились представники громадської спілки «Всеукраїнський народовладний антикорупційний кабінет», яких традиційно запрошено для прозорості процесу та можливості надання юридичних консультацій. 

Вислухавши громадян, Володимир Бялковський надав необхідні роз’яснення та доручив структурним підрозділам адміністрації опрацювати звернення в межах повноважень і, як результат, всебічно допомогти мешканцям.

Володимир Бялковський на особистому прийомі обговорив з мешканцями проблемні питання та способи їх вирішенняВолодимир Бялковський на особистому прийомі обговорив з мешканцями проблемні питання та способи їх вирішенняВолодимир Бялковський на особистому прийомі обговорив з мешканцями проблемні питання та способи їх вирішенняВолодимир Бялковський на особистому прийомі обговорив з мешканцями проблемні питання та способи їх вирішенняВолодимир Бялковський на особистому прийомі обговорив з мешканцями проблемні питання та способи їх вирішенняВолодимир Бялковський на особистому прийомі обговорив з мешканцями проблемні питання та способи їх вирішення
Вся інформація

Корупція має бути помічена