Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління житлово-комунального господарства та будівництва

05-10-2020 У Солом'янському районі збудують та капітально відремонтують дві вулиці
У Солом'янському районі збудують та капітально відремонтують дві вулиці

У 2021 році у Солом'янському районі планується збудувати під’їзну автомобільну дорогу від проспекту Лобановського до аеропорту «Київ» (Жуляни), комплексно оновити вул. Борщагівської і транспортну розв’язку на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана. Про це мер Віталій Кличко розповів під час онлайн прес-конференції, розповідаючи про плани з ремонтів доріг на наступний рік. 

«Поки дозволяє погода ми продовжуємо ремонти доріг у столиці. Можу точно сказати, що оновлення доріг та шляхопроводів буде одним із пріоритетів і в наступному році. У 2021-му ми плануємо завершити реконструкцію, зокрема, Пейзажної алеї, капітальний ремонт вулиць Чорнобильської та Борщагівської. Продовжимо роботи з будівництва вулиць Довбуша, Великої Кільцевої дороги на ділянках від проспекту Рокоссовського до вулиці Богатирської та від Богатирської до Оболонського проспекту. Під’їзної автомобільної дороги від проспекту Лобановського до аеропорту «Київ» (Жуляни). Також продовжимо роботи з реконструкції вулиць Івана Франка, Стеценка, транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана. Проспекту Гагаріна з реконструкцією транспортної розв’язки біля метро «Чернігівська», – повідомив Віталій Кличко. 

Щодо нових об’єктів мер зазначив, що буде розпочато будівництво велодоріжки на Набережному шосе – від Поштової площі до мосту Патона.

Розпочнеться також проектування робіт із реконструкції мосту Патона, капітальний ремонт проспекту Героїв Сталінграда. 

«Також у планах – капремонт Софійської площі та деяких вулиць у центрі міста. Зокрема, вулиць Льва Толстого та Терещенківської. Продовжимо і оновлення міжквартальних проїздів та прибудинкових територій у всіх районах міста. А завтра ми відкриємо два оновлених шляхопроводи на вулиці Богатирській. І до кінця року – іще багато оновлених об’єктів», – сказав мер. 

Також мер нагадав про масштабну програму із заміни старих ртутних та натрієвих світильників, розпочату КП «Київміськсвітло» наприкінці 2017-го року. Нове вуличне освітлення встановлюють на всіх вулицях та об’єктах, де здійснюють капітальні ремонти.

Вся інформація

Корупція має бути помічена