Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління житлово-комунального господарства та будівництва

03-10-2017 Будинки, що обслуговуються комунальними ЖЕД, отримали відповідні акти готовності
Будинки, що обслуговуються комунальними ЖЕД, отримали відповідні акти готовності

Станом на сьогодні технічно підготовлені до роботи в опалювальний період системи теплоспоживання понад 99,8% житлових будинків м. Києва. Будинки, що обслуговуються комунальними ЖЕД, отримали відповідні акти готовності обсягом 81%, а решта – наразі в процесі оформленні відповідних документів.

Про це стало відомо за результатами засідання оперативного штабу з підготовки міського господарства до зими, що відбувся під головуванням заступника голови КМДА Петра Пантелеєва.

За оперативною інформацією Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, об'єкти міського господарства фактично готові до роботи в опалювальний сезон, і зараз здійснюється оформлення актів готовності систем теплопостачання.

Разом із тим, значну проблему складає готовність будинків ОСББ та ЖБК, що отримали низку зауважень у результаті обстежень. Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв звернувся до голів правлінь цих будинків з вимогою найближчими днями виправити ситуацію та отримати відповідні документи у теплопостачальних підприємств. 

Джерело: http://kievcity.gov.ua

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений