Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ молоді та спорту

31-01-2018 Склад координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Солом’янській РДА
Склад координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Солом’янській РДА

При Солом’янській районній в місті Києві державні адміністрації створено координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання та затверджено її склад. До складу координаційної ради увійшли представники структурних підрозділів Солом’янської адміністрації, вищих навчальних закладів, громадських організацій, управління поліції, районного військового комісаріату тощо.

Довідково. Створення та функціонування координаційної ради покликане активізувати діяльність органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та діяльність інститутів громадянського суспільства у сфері національно-патріотичного виховання; сприяти впровадженню елементів національно-патріотичного виховання в органах державної влади, місцевого самоврядування, навчальних закладах, на підприємствах, в установах і організаціях, а також інформаційно-просвітницькій діяльності у сфері національно-патріотичного виховання у Солом’янському районі.

Склад координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації в додатку.


Додаток: koord_rada2018.pdf

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений