Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління молоді та спорту

24-10-2017 Спортивний захід «Мала олімпіада бойових мистецтв» (фоторепортаж події)
Спортивний захід «Мала олімпіада бойових мистецтв»

21 жовтня 2017 року на базі ДВНЗ «Київський електромеханічний  коледж» традиційно відбувся районний спортивний захід «Мала олімпіада бойових мистецтв» з неолімпійських видів спорту серед дітей та молоді. До програми увійшли  такі види спорту, як рукопашний бій, кікбоксинг, карате. Змаганнях пройшли за участі юних спортсменів громадської організації  «Асоціація  «Тайфун» у місті Києві та гуртківців зі підліткових клубів за місцем проживання.

У напруженій боротьбі свої сили та володіння технікою бойових мистецтв випробовували понад 200 учасників. Спортсмени змагалися у різних вагових та вікових категоріях, продемонстрували найкращу спортивну підготовку та бійцівські якості. Вперше на татамі здобув перемогу наймолодший учасник змагань – шестирічний Нечай Іван з підліткового клубу за місцем проживання «Полум’я».

Переможців нагородили дипломами та медалями.

У Солом’янському районі відбулися змагання «Мала олімпіада бойових мистецтв»У Солом’янському районі відбулися змагання «Мала олімпіада бойових мистецтв»У Солом’янському районі відбулися змагання «Мала олімпіада бойових мистецтв»У Солом’янському районі відбулися змагання «Мала олімпіада бойових мистецтв»
Вся інформація

Корупція має бути помічена