Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ молоді та спорту

28-09-2017 Солом’янський пробіг 2017
Солом’янський пробіг 2017

16 вересня 2017 року у парку «Відрадний» відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської РДА за участю Асоціації бігунів України проведено традиційний щорічний «Солом’янський легкоатлетичний пробіг», присвячений Дню фізичної культури і спорту України. У заході брали  участь близько 150 осіб, серед яких діти, студентська молодь, ветерани спорту та мешканці району. Учасники змагалися на двох дистанціях: 1 км та 10 км.

У програмі пробігу організовано особисту першість ВНЗ Солом’янського району в забігу на 1 км. За її результатами призові місця серед закладів III-IV рівня акредитації в особовому  заліку вибороли юнаки НАУ: І місце -  Олександр Мізинець, ІІ місце – Богдан Балибердін, ІІІ місце -  Олександр Годовалець, та дівчата: І місце - Вікторія Дрозд, ІІ місце – Катерина Куц, ІІІ місце -  Юлія Вітер.

Відзначили перемогу в особистому заліку серед юнаків та дівчат ВНЗ I-II рівня акредитації: І місце -  Владислав Поліщук та ІІІ місце – Максим Добрановський (ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж»), а почесне   ІІ місце – Ярослав Костик (Промислово-економічний коледж НАУ), дівчата ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж» вибороли І місце – Інна Пшенична та ІІІ місце – Юлія Михайлишина, а ІІ місце – Ірина Онофрук, студентка Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну.

Юнаки Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім. В. Кудряшова здобули призові місця: І –Дмитро Сотніченко, ІІ – Дмитро Падун та ІІІ місце – Андрій Корнійчук.

Найкращими бігунами в абсолютному заліку серед жінок на дистанції 10 км стали: І місце – Єлизавета Мисюра, ІІ місце – Олександра Пархоменко,  ІІІ місце – Леніна Оленева; серед чоловіків на 10 км стали: І місце – Роман Зозуля, ІІ місце – Віктор Роговой,  ІІІ місце – Павло Шутенко.

Також в абсолютному заліку з урахуванням вікового коефіцієнту на дистанції 1 км  відзначився Владислав Бобровник (8 років),  Марат  Вишневий (84 роки); на дистанції 10 км – Анастасія Панюкова (14 років), Олександр Вольський (77 років). Переможці змагань нагороджені кубками, медалями  та грамотами.

Сподіваємося, що цей спортивний захід  стане добрим стимулом молодому поколінню вести правильне, здорове життя, тим паче таким найпростішим та найдоступнішим методом запобіганням хворобам людини, як - біг. 

Вся інформація