Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту

20-04-2017 Заходи з нагоди Дня Європи
Заходи  з нагоди Дня Європи

20 травня Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприянням Міністерства молоді та спорту України планує проведення Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів з нагоди Дня Європи.

Основною метою проведення заходів є впровадження в Україні європейських стандартів життя та популяризація загального європейського культурного надбання, шляхом залучення громадськості до занять фізичною культурою та спортом.

У рамках свята організаторами передбачена діяльність стосовно проведення конкурсів та вікторин, показові виступи спортсменів та колективів, майстер-класи від відомих тренерів, здійснення презентацій ряду видів спорту та спортивних активностей, естафети для всіх бажаючих, концертно-розважальна програма та багато іншого.

Відповідальним за проведення та організацію заходів визначено Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Контактна особа – професіонал відділу методично-консультативної та фізкультурно-оздоровчої роботи – Альона Дьоміна, тел.: (097) 296 44 88.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений