Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту

15-03-2017 Змагання з рукопашного бою (фоторепортаж події)
Змагання з рукопашного бою

11 березня у Солом’янському районі на базі середньої загальноосвітньої школи № 166 відбулися змагання з рукопашного бою.

У змаганнях взяли участь команди підліткових клубів за місцем проживання «Червоні вітрила», «Старт», «Надія», «Лідер», «Здоров’я», а це понад 110 дітей та підлітків віком від 6 до 15 років, та запрошені учасники спортивних громадських організацій району.

Учасники змагань визначались в індивідуальному та командному заліках. Майстер спорту України з рукопашного бою, чемпіон світу з кікбоксінгу серед юнаків Андрій Пікож нагородив кращих спортсменів командними кубками, спортивними дипломами та медалями. 

На базі СЗШ № 166 відбулись змагання з рукопашного бою у Солом’янському районіНа базі СЗШ № 166 відбулись змагання з рукопашного бою у Солом’янському районіНа базі СЗШ № 166 відбулись змагання з рукопашного бою у Солом’янському районіНа базі СЗШ № 166 відбулись змагання з рукопашного бою у Солом’янському районіНа базі СЗШ № 166 відбулись змагання з рукопашного бою у Солом’янському районіНа базі СЗШ № 166 відбулись змагання з рукопашного бою у Солом’янському районі
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений