Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту

20-12-2016 «Солом’янський боєць» (фоторепортаж події)
«Солом’янський боєць»

17 грудня, у середній загальноосвітній школі № 12 відбулися традиційні новорічні змагання з рукопашного бою «Солом’янський боєць». Змагання розпочалося з показових виступів, під час яких майстерність продемонстрували кращі юні спортсмени з рукопашного бою.

У спортивних поєдинках у різних вагових і вікових категоріях змагалися близько 100 вихованців віком від 6 до 12 років. Спаринги проводились у легкому та дозованому контактах.  

Переможців змагань було відзначено медалями та дипломами. Також всі учасники  заходу  отримали солодкі новорічні подарунки.

У Солом’янському районі відбулися змагання з рукопашного бою «Солом’янський боєць»У Солом’янському районі відбулися змагання з рукопашного бою «Солом’янський боєць»У Солом’янському районі відбулися змагання з рукопашного бою «Солом’янський боєць»У Солом’янському районі відбулися змагання з рукопашного бою «Солом’янський боєць»У Солом’янському районі відбулися змагання з рукопашного бою «Солом’янський боєць»У Солом’янському районі відбулися змагання з рукопашного бою «Солом’янський боєць»У Солом’янському районі відбулися змагання з рукопашного бою «Солом’янський боєць»
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений