Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

ДПІ інформує

27-04-2017 ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві інформує
ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві інформує

Громадянський обов’язок перед державою і суспільством стосовно подання декларацій про доходи, отримані в минулому році та сплату податків визначено статтею 67 Конституції України. Щороку з 1 січня починається кампанія по декларуванню громадянами свого майнового стану та доходів, отриманих протягом 2016 року.

1116 мешканців Солом’янського району вже відзвітувалися про понад 380 млн грн. доходів, отриманих у 2016 році, з них 830 декларантів – це громадяни, які зобов’язані були подати декларацію про отримані в 2016 році доходи в обов’язковому порядку.

286 платниками використано право на отримання податкової знижки, сума до повернення складає 670 тис. грн.

Доходи у розмірі понад 1 млн грн задекларували 48 громадян.

Запрошуємо всіх, хто отримував прибутки в 2016 році приєднатись до сумлінних громадян та проявити громадянську свідомість. Декларацію можна подати по 3 травня 2017 року, а для отримання податкової знижки - протягом року. Декларацію про майновий стан та доходи можна подати до податкової інспекції за місцем реєстрації або в електронному форматі за посередництвом спеціального сервісу «Електронний кабінет платника», що на єдиному веб-порталі ДФС України.

ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві

Вся інформація

Корупція має бути помічена