Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

30-08-2017 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 21.08.17 по 27.08.17 р.

21 серпня начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, під час об’їзду під час якого перевірено стан благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

21 серпня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва“. У нараді брали участь: виконуючий обов’язки керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Матюхін В.О., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І.
Під час наради розглянуті питання:
- про стан роботи пасажирського ліфта в житловому будинку;
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про незгоду з підвищенням тарифів на утримання житлового будинку та прибудинкової території;
- про стан благоустрою прибудинкової території;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про стан вологого прибирання під’їздів, технічних поверхів, ліфтів у житловому будинку;
- про стан розрахунків, нарахування та перерахунок субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг;
- про стан відновлення благоустрою території після виконання планових та аварійних робіт на об’єктах благоустрою;
- про стан роботи вантажного ліфта в житловому будинку;
- про стан укладання та ремонту асфальтного покриття.
За підсумками наради надано доручення.

21 серпня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду із заступником голови та виконуючим обов’язки керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у святкові та неробочі дні;
- про стан благоустрою та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про стан підготовки господарства Солом’янського району міста Києва до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років;
- про стан підготовки до святкування Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України;
- про стан підготовки закладів освіти Солом’янського району міста Києва до нового 2017-2018 навчального року;
- про стан утримання та ремонту автомобільних доріг на території Солом’янського району міста Києва;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва“.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

21 серпня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

21 серпня начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Амосова Миколи, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд За підсумками об’їзду надано доручення.

22 серпня начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, під час об’їзду під час якого перевірено стан благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

22 серпня начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. провів виїзну перевірку стану роботи ЖЕД № 903 (вул. Солом’янська, 33). Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 903, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

22 серпня у приміщені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 235) заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела нараду з керівництвом комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1“, комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2“ та комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр“ з питання стану впровадження медичної реформи на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Рибак І.В., начальники відділів управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор комунального некомерційного підприємства „Консультативно-діагностичний центр“ Зацеркляна В.А., директор комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1“ Сваток А.С., директор комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2“ Шпильова В.М.
Під час наради розглянуті питання:
- про стан виконання заходів щодо підготовки закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та отримання Актів готовності об’єктів до опалювального сезону;
- про стан обліку, якісного відбору та своєчасного направлення дітей на санаторно-курортне лікування;
- про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва”, в управлінні охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
За підсумками наради надано доручення.

22 серпня перший начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. провів перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська“, зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, під час якої перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Берестейська“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

22 серпня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 459) начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. провів нараду з питань реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: працівники управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва“ Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про стан виконання Закону України від 14.05.2015 № 417-VIII „Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку“ (зі змінами та доповненнями);
- про стан виконання Закону України 24.06.2004 № 1875-IV „Про житлово-комунальні послуги“ (зі змінами та доповненнями);
- про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301 „Про затвердження Порядку списання багатоквартирних будинків“;
- про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 „Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги“.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

22 серпня у приміщені підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Гармонія“ (вул. Єреванська, 3) проведено нараду з питання: „Моя Україна - вільна держава“. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Гармонія“ Вільшановська І.В. У заході брали участь педагоги-організатори та керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про Конституцію - основний Закон України;
- про українську національну символіку;
- про історичний розвиток України;
- про історико-культурні традиції українського народу;
- про формування національної свідомості, патріотизму і відповідальності за долю України;
- про виховання у дітей та підлітків поваги до прав і свобод людини і громадянина.
Загальна кількість учасників - 35 осіб. За підсумками наради підготовлено протокол.

22 серпня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409) заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела пряму телефонну лінію з мешканцями Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечили начальник організаційного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шатохіна В.В. та начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І. У заході брали участь керівники відповідних структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва. Під час прямої телефонної лінії прийняті звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками прямої телефонної лінії надано протокольні доручення.

22 серпня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409) заступник голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєв П.О. провів виїзний прийом громадян. У заході брала участь начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого виїзного прийому надано протокольні доручення.

23 серпня начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, під час об’їзду під час якого перевірено стан благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

23 серпня громадськість Солом’янського району міста Києва брала участь в загальнодержавних урочистостях на площі Софійській з нагоди святкування Дня Державного Прапора України.

23 серпня на площі біля Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відбулось урочисте підняття Державного Прапора України з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та відзначення 26-ої річниці незалежності України. У заході брали участь: виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В., заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., керівники і працівники структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, заступник військового комісара Солом’янського району міста Києва Шевчук Ю.В., голова Солом’янської районної в м. Києві організації ветеранів Парафейніков Б.Д., голова громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації Оніщенко Д.М., громадськість Солом’янського району міста Києва. Присутніх привітав зі святом Бялковський В.В. Церемонію підняття прапору провела рота Почесної варти Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Під час урочистостей виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. вручив паспорт громадянина України - основний документ у житті, як ознаку свідомого дорослого життя, представникам молодого покоління солом’янців, яким виповнилось 16 років: учениці спеціалізованої школи № 52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Антонюк Д.О., учню спеціалізованої школи № 149, Ошмязі В.І. Також перед присутніми виступили барабанщиці Національної академії внутрішніх справ та учасники зразкового народного хору „Зірниця“. Загальна кількість учасників - 150 осіб.

23 серпня начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. провів перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території Солом’янського району міста Києва в належний екологічний стан, під час якої перевірено, зокрема, стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

23 серпня начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. провів виїзну перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний інститут“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі. За підсумками об’їзду надані доручення.

23 серпня начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд,під час якої перевірено, зокрема, наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надані доручення.

23 серпня на подвір’ї біля підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Лідер“ (вул. Галана Ярослава, 2) відбувся конкурс малюнків на асфальті на тему: „Краса і велич символів Держави“ з нагоди святкування Дня Державного Прапора України. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь” Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Лідер” Григоренко Н.М. У конкурсі брали участь гуртківці підліткового клубу за місцем проживання „Лідер” і діти, що мешкають у Солом’янському районі міста Києва. За допомогою крейди конкурсанти переносили на асфальт свою нестримну фантазію. Умілі дитячі руки перетворили банальну сіру поверхню на цікаву скатертину, яка радувала очі не тільки юних майстрів, але й всіх тих, хто спостерігав за цим дійством. Малюнки вийшли яскравими, неповторними і особливими. Діти продемонстрували неабиякі художні здібності й вміння. Цікаво було всім - і дорослим, і дітям. Адже на очах перехожих з’являлись малюнки про нашу державу, в зміст яких діти вклали свій погляд на сьогодення і побажання миру, єдності та добра Україні: сонце, жовто-синє серце, прапор, калина тощо. Учасники конкурсу отримали солодкі подарунки. Загальна кількість присутніх - 31 особа.

23 серпня у бібліотечних закладах Солом’янського району міста Києва проведено загальносистемний день Державного Прапора України „Державні кольори України“. Організацію заходу забезпечили: начальник управління культури Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л. та завідувачі бібліотек Солом’янського району міста Києва. Відвідувачі бібліотечних закладів змогли переглянути тематичні інсталяції книг, мета яких - інформаційне забезпечення процесу визначення, пізнання і осмислення національної ідентичності, користувачів бібліотек, формування основ їх національної самоідентифікації. Діти ознайомились з державною символікою, гімном України як предметами особливої гордості громадян. Також присутні згадали та вшанували борців за незалежність нашої держави, учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції на сході України.

23 серпня начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення проспекту Повітрофлотського, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд За підсумками об’їзду надано доручення.

24 серпня начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, під час об’їзду під час якого перевірено стан благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

24 серпня у парку „Орлятко“ (бульв. Гавела Вацлава, 7В) відбулись районне культурно-мистецьке свято з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України. В урочистостях брали участь: народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Андрієвський Д.Й., виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В., депутат Київської міської ради Непоп В.І., заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., начальник відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кулікова Т.В., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., працівники структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, мешканці Солом’янського району міста Києва. Присутніх привітав зі святом Бялковський В.В. В урочистому святковому концерті на літній театральній сцені виступили: заслужені артистка України, колективи Центру дитячої та юнацької творчості, Палацу творчості дітей та юнацтва Солом’янського району міста Києва з танцювальними композиціями та акробатичними номерами, учні дитячих музичних шкіл, барабанщиці Національної академії внутрішніх справ. Усі бажаючі змогли спробувати свої сили під час майстер-класів з петриківського розпису, аквагриму, скрапбукінгу, в’язання браслетів, виготовлення ляльок-мотанок, дитячих поробок, листівок-витинанок, малюнку на асфальті. Також на святкуванні юні спортсмени продемонстрували показові виступи з карате, айкідо, рукопашного бою. Гості свята брали участь у спортивних розвагах, змаганнях з перетягування канату, стрибків на скакалках, дитячого баскетболу, футбольних вправи з м’ячем, у грі з кеглями та кільцями. Цікаві та пізнавальні локації презентувало „Бібліотечне містечко“, де брали участь відомі українські письменники. Проведено презентації новинок відомих видавництв, читацьких активностей від творчого об’єднання дитячих авторів Національної спілки письменників України. Родзинкою стала презентація літератури для особливих дітей „Інклюзивний майданчик Олени Осмоловської“. Свято відвідали близько 1500 осіб.

24 серпня у Клубному закладі „Будинок культури „Жуляни” (вул. Героїв Війни, 14) відбувся святковий концерт для мешканців мікрорайону Жуляни з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України. Організацію заходу забезпечили: начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л. та директор Клубного закладу „Будинок культури „Жуляни” Колісник Є.О. У концертній програмі брали участь творчі художні колективи Клубного закладу „Будинок культури „Жуляни”. Загальна кількість присутніх - 500 осіб.

24 серпня у храмах, церквах та інших культових спорудах, які розташовані на території Солом’янського району міста Києва, проведені святкові богослужіння з нагоди Дня незалежності України.

25 серпня начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, під час об’їзду під час якого перевірено стан благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

25 серпня у приміщенні СЗШ № 166 (вул. Єреванська, 20) відбувся турнір з міні-футболу з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України. Організацію забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь“ Максимович Г.М. та директор СЗШ № 166 Панько С.О. У заході брали участь: педагоги-організатори та гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: „Молодість“, „Фаворит“, „Горизонт“, „Здоров’я”. Перше місце посіла команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Горизонт“, друге - команда підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Молодість“, третє - команди підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Фаворит“ та „Здоров’я“. Переможці та призери змагань нагороджені дипломами та медалями. Загальна кількість присутніх - 60 осіб.

26 серпня начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, під час об’їзду під час якого перевірено стан благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений