Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Підсумки тижня

18-05-2017 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 03.05.17 по 09.05.17 р.

3 травня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

3 травня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території Солом’янського району міста Києва в належний екологічний стан, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено, зокрема, стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

3 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551“. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І.

Під час наради розглянуті питання:
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про стан роботи пасажирського ліфта в житловому будинку;
- про стан відновлення благоустрою території після виконання планових та аварійних робіт на об’єктах благоустрою;
- про стан благоустрою прибудинкових територій;
- про відсутність холодного водопостачання у житловому будинку;
- про технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через несправність лампочок;
- про стан укладання та ремонту асфальтного покриття;
- про стан розгляду звернень громадян.
За підсумками наради надано доручення.

3 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації провів нараду із заступником голови та керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у святкові та неробочі дні;
- про стан благоустрою та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про стан підготовки районних заходів з нагоди Дня Європи;
- про стан розробки проектно-кошторисної документації, проведення тендерів та освоєння капітальних вкладень;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ „Контактний центр міста Києва 1551“.
За підсумками наради надано відповідні доручення.

3 травня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний інститут“, зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Політехнічний інститут“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надані доручення.

3 травня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд, у якій брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено, зокрема, наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надані доручення.

3 травня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Антонова Авіаконструктора, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

4 травня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

4 травня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку стану роботи ЖЕД № 906 (вул. Виборзька, 42). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 906, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

4 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питань стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р.О., начальник відділу роботи зі зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І.І., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., начальник відділу облік та розподілу житлової площі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Садченко Л.В., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л., начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю., директор КП „Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва“ Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В.І., начальники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про надання інформації директору Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Крикунову Ю.В. щодо кількості інвалідів війни, учасників бойових дій та учасників війни, які перебували на квартирному обліку за місцем реєстрації;
- про надання інформації виконуючому обов’язки директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Пастухову І.А. щодо стану виплати заробітної плати працівникам підприємства житлового господарства;
- про надання інформації виконуючому обов’язки директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Пастухову І.А. щодо стану оснащення побудинковими приладами обліку теплової енергії багатоквартирних будинків, які під’єднані до централізованої системи опалення та про стан створення об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ);
- про надання інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Старостенко Г.В. щодо стану виконання заходів з підготовки та проведення пісенного конкурсу „Євробачення - 2017“;
- про надання інформації Київському міському голові Кличку В.В. щодо стану виконання протоколу доручень № 17, напрацьованих під час робочої поїздки Київського міського голови до Подільського району міста Києва 07.04.2017;
- про організацію роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
За підсумками наради надано доручення.

4 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з питання: „Про стан будівництва та введення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІІ кварталі 2017 року“. У заході брали участь: начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю., заступник начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О.А., начальник відділу будівництва управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю.В. та замовники будівництва. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіка введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності“ від 17.02.2011 № 3038-VI (зі змінами та доповненнями) щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами залежно від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Солом’янська, 20Б. За підсумками наради надано доручення.

4 травня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд комунального некомерційного підприємства „ Консультативно-діагностичний центр “ (вул. Гарматна, 36), в якому брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Під час об’їзду перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, а також відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, стан освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу.

4 травня проведено обстеження умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спільно з адміністрацією спеціалізованої школи-дитячого садка І ступеня „Золотий ключик“ (вул. Пулюя, 3А). Організацію заходу забезпечила начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В. У заході брали участь: начальник відділу по роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сичинська О.О., головний спеціаліст відділу по роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Корнієнко-Хожай Л.А. та директор спеціалізованої школи-дитячого садка І ступеня „Золотий ключик“ Демченко Л.В. Під час обстеження перевірено житлово-побутові умови проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стан забезпечення одягом, взуттям, активним дозвіллям, розвиваючими іграми, ставлення піклувальника до дитини, започатковані традиції у сім’ї тощо. За результатами рейду підготовлено акти обстеження.

5 травня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

5 травня на вулиця Керченській - на відрізку від вулиці Донецької до вулиці Мартиросяна - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. та головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Якубець Ю.Г. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (101 машина).

5 травня на вулиці Козицького – на відрізку від вулиці Єреванської до вулиці Уманської - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. та головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Якубець Ю.Г. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (119 машин).

5 травня на території Солом’янського району міста Києва проведено профілактичний рейд „Діти вулиці“. Організацію заходу забезпечила начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В. У заході брали участь: головний спеціаліст відділу з питань організації профілактичної роботи служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Полятевич Ю.М., фахівець з соціальної роботи Солом’янського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Піддубняк В.С., представник Солом’янського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві. Під час рейду обстежено житлово-побутові умови дітей, які знаходяться на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, розглянуті заяви громадян щодо виконання батьківських обов’язків. За результатами рейду підготовлено акти обстеження.

5 травня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надані відповідні доручення.

5 травня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І. провела об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: бульв. Гавела Вацлава, 7В та вул. Машинобудівна, 27. В об’їзді брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т.П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

5 травня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна“, зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену „Вокзальна“, зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

5 травня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Червоні вітрила“ (вул. Сім’ї Ідзиковських, 37А) відбулись змагання з шашок серед гуртківців підліткових клубів у Солом’янському районі міста Києва. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь” Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Червоні вітрила“ Желіба Т.Д. У заході брали участь: педагоги-організатори, керівники гуртків та гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: „Червоні вітрила“, „Олімпік“, „Здоров’я“, „Старт“. Переможці та призери змагань отримали кубки, медалі та грамоти. Загальна кількість учасників - 40 осіб.

5 травня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Єреванської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

6 травня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брав участь начальник відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Крупенькін А.І. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

6 травня за адресою: проспект Комарова Космонавта, 28 - на відрізку від проспекту Комарова Космонавта до вулиці Чумака Василя - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (230 машин).

6 травня виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Уманської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

7 травня за адресою: вул. Ернста Федора, 14А відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечили начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кудрявцева О.С. та головний спеціаліст відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Якубець Ю.Г. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей (22 машини).

8 травня у парку ім. М. Островського проведено урочисту ходу - реквієм до Солом’янського меморіалу з нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У заході брали участь: народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Андрієвський Д.Й., депутати Київської міської ради Непоп В.І. та Пилипенко С.О., виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В., заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., заступник керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Матюхін В.О., керівництво Національного університету оборони України ім. І. Черняховського, Національної академії внутрішніх справ України, голова Солом’янської районної в м. Києві організації ветеранів Парафейніков Б.Д., керівники та працівники структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, ветерани німецько-радянської війни, мешканці Солом’янського району міста Києва. Після покладання квітів присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. Потім відбулось урочисте проходження військових Національного університету оборони України ім. І. Черняховського, 101-ї окремої бригади охорони Генерального Штабу Збройних Сил України, курсантів Національної академії внутрішніх справ. Для відвідувачів заходу відбувся виступ творчих самодіяльних художніх колективів Солом’янського району міста Києва та вітання ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, учасників антитерористичної операції на сході України. Бажаючі мали змогу взяти участь у майстер-класах з виготовлення: оригамі, оберегів, мотанок, витинанок, патріотичних браслетів тощо. Також у парку проведені спортивні розваги, а саме, змагання з шахів, перетягування канату, веселі старти. Відбулось частування гостей свята солдатською кашею.

8 травня відбулась варта пам’яті за участю учнів загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва біля пам’ятників та обелісків загиблим воїнам з нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Організацію заходу забезпечила начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І.

8 травня на Житомирському шосе відбувся велопробіг за участю гуртківців підліткового клубу Солом’янського району міста Києва „Старт“. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання „Либідь” Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва „Старт“ Зайцева Т.І. Переможці та призери змагань отримали статуетки, медалі та грамоти.

9 травня відбулись урочисті церемонії покладання квітів з нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У заході брали участь: виконуючий обов’язки голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В., заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О.І., керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., заступник керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Матюхін В.О., ветерани Великої Вітчизняної війни, учні загальноосвітніх навчальних закладів, мешканці Солом’янського району міста Києва. Відбулись урочисті церемонії покладання квітів до обелісків та меморіалів загиблим воїнам у Другій світовій війні, що розташовані на території Солом’янського району міста Києва, а саме:
- до пам’ятника „3-тя лінія оборони м. Києва”;
- до обеліску загиблим воїнам у мікрорайоні Совки;
- до пам’ятного знаку „Захисникам Вітчизни”;
- до обеліску загиблим воїнам 206-ї стрілецької дивізії;
- до меморіалу загиблим воїнам у мікрорайоні Жуляни;
- до меморіальної дошки повному кавалеру ордену Слави Ковальову О.Л.
- до братських могил на Шулявському кладовищі;
- до пам’ятника загиблим викладачам та студентам Київського політехнічного інституту;
- до пам’ятника загиблим воїнам 212-ої повітрянодесантної бригади;
- до меморіальної дошки „Підпільному партизанському штабу в м. Києві“.

9 травня у храмах, церквах, інших культових спорудах, які розташовані на території Солом’янського району міста Києва, відбулись панахиди за жертвами Другої світової війни
з нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Також протягом тижня у закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено такі заходи:
- загальносистемна естафета на тему: „Між небом і землею“ до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- виставка літературного портрета на тему: „Дімаровські історії“ з нагоди 95-річчя від Дня народження українського прозаїка Анатолія Дімарова (вул. Шепелєва, 13, бібліотека ім. О. Гончара);
- виставка-персоналія на тему: „Митець, прозаїк і творець“ з нагоди 95-річчя від Дня народження українського прозаїка Анатолія Дімарова (просп. Валерія Лобановського, 37, бібліотека ім. М. Бажана);
- виставка літературного портрета на тему: „Прожити і розповісти“ з нагоди 95-річчя від Дня народження українського прозаїка Анатолія Дімарова (вул. Генерала Тупикова, 21, бібліотека № 11);
- майстер-клас з виготовлення м’якої іграшки „Ведмедик“ (вул. Освіти, 14, Центральна районна бібліотека ім. Ф. Достоєвського);
- майстер-клас з мистецтва орігамі „Весна іде - красу несе“ (вул. Єреванська, 12, бібліотека ім. М. Реріха);
- зустріч з українським дитячим поетом, прозаїком та казкарем Олександром Дерманським (вул. Виборзька, 36, бібліотека № 15);
- виставка-персоналія на тему: „Поклик відвертої душі“ з нагоди 110-річчя від Дня народження української письменниці Ірини Вільде (вул. Героїв Севастополя, 22, бібліотека ім. М. Лермонтова);
- день позитиву на тему: „Міняю мінус на плюс“ (вул. Героїв Севастополя, 22, бібліотека ім. М. Лермонтова);
- книжково-ілюстративна виставка на тему: „До віку Матінку шануйте, свій найсвятіший оберіг“ з нагоди святкування Дня матері (вул. Західна, 11, бібліотека ім. О. Довженка);
- виставка творчих робіт випускників художнього відділення (вул. Тупикова, 29, Київська дитяча школа мистецтв № 1);
- виставка-конкурс творчих робіт учнів до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- виставка-конкурс творчих робіт учнів з петриківського розпису (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- виставка-конкурс творчих робіт учнів школи з нагоди святкування Дня Києва (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- святковий захід „Ніхто не забутий, ніщо не забуто“ до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (вул. Героїв Війни, 14, клубний заклад „Будинок культури „Жуляни“);
- виставка дитячих робіт на тему: „Герої не вмирають“ до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (вул. Героїв війни, 14, клубний заклад „Будинок культури „Жуляни“).

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений