Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Допомога учасникам АТО

18-02-2015 Підтримка військовослужбовців (фоторепортаж події)
Підтримка військовослужбовців

У одній з військових частин Солом’янського району організували свято до Дня св. Валентина  для солдат. Захід відбувся за ініціативи Спілки жіночих організацій  району, яку очолює Ніна Новікова,  підтримки  керівника Інституту міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО) Національного авіаційного університету, професора Галини Суслової та директора Центральної районної бібліотеки  імені Ф.М. Достоєвського Орисі Чухрій.

Подаровані військовим жовто-блакитні стрічки-обереги, іконки, листівки й валентинки, освячені в храмі,  будуть зігрівати душу солдат, а подаровані теплі речі будуть доречними на морозах. Будуть у нагоді солдатам і подаровані ключі для ремонту техніки. Також гості передали бійцям солодкі дарунки.

За словами Ніни Новікової, співпраця Спілки жіночих організацій району з військовою частиною триває не один рік, спільно проводили День солдата, брали участь у складанні присяги тощо. «Мета нашої зустрічі – підтримати солдат і подарувати їм частинку тепла», зазначила керівник організації.  

Під час заходу гості висловили щирі  слова вдячності та підтримки юним солдатам, побажали віри та миру

Тепло сердець для українських військових Солом’янського районуТепло сердець для українських військових Солом’янського районуТепло сердець для українських військових Солом’янського районуТепло сердець для українських військових Солом’янського районуТепло сердець для українських військових Солом’янського районуТепло сердець для українських військових Солом’янського районуТепло сердець для українських військових Солом’янського районуТепло сердець для українських військових Солом’янського районуТепло сердець для українських військових Солом’янського районуТепло сердець для українських військових Солом’янського районуТепло сердець для українських військових Солом’янського районуТепло сердець для українських військових Солом’янського району
Вся інформація

Корупція має бути помічена