Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Допомога учасникам АТО

05-01-2017 Кредитування житла
Кредитування житла

З метою підвищення рівня забезпечення сімей учасників АТО житлом, Держмолодьжитлом ініційовано внесення змін до Порядку використання власних коштів (коштів статутного капітул) Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» в частині надання права на перевагу в отриманні кредиту молодим сім’ям, в яких один із членів сім’ї (чоловік або дружина) брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення, а також сім’ям молодих громадян, учасників АТО, які загинули в період проведення антитерористичної операції. Зазначені зміни затверджено рішенням засідання спостережної ради Держмолодьжитла від 21 жовтня 2016 року.

Кредит за рахунок власних коштів Держмолодьжитла надається на будівництво (реконструкцію) і придбання житла молодим сім’ям та одиноким громадянам (віком до 35 років включно), які згідно із законодавством визнання такими, що потребують поліпшення житлових умов.

Відсоткова ставка за користування кредитом встановлена у розмірі 14,1% річних, кредит надається терміном до 30 років, але не більше ніж досягнення позичальником пенсійного віку.

За додатковою інформацією можна звернутися за адресою: м. Київ, вул. Максима Кривоноса 2А, корп.2 (пов. 5) або за тел.: 249-36-93. 

Вся інформація

Корупція має бути помічена