Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Допомога учасникам АТО

02-12-2016 Допомога учасникам АТО
Допомога учасникам АТО

Столична влада передбачила на 2017 рік комплекс заходів для посилення соціального захисту киян-учасників антитерористичної операції, а також родин загиблих учасників АТО і Героїв Небесної Сотні. Зокрема, 56 100 тис. грн матеріальної допомоги мають отримати 22,2 тис. осіб. Про це повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

«Ми й надалі підтримуватимемо ці категорії киян, і не лише наданням адресної матеріальної допомоги. Скажімо, продовжимо покривати витрати на житлово-комунальні послуги, на безкоштовне поховання загиблих учасників АТО та виготовлення і встановлення надгробків, на дороговартісне лікування. Серед іншого, на суму понад 2202 тисяч гривень забезпечимо оздоровлення дітей учасників АТО до 7 років у супроводі матері, батька або особи, яка їх замінює», – наголосив Володимир Бондаренко.

За його словами, також розширюватиметься мережа комплексної соціально-психологічної допомоги учасників антитерористичної операції. А тим, хто має порушення опорно-рухового апарату, буде забезпечено максимальну доступність до соціальної інфраструктури міста, шляхом перевезення осіб з інвалідністю.  

Джерело: сайт КМДА

Вся інформація

Корупція має бути помічена