Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Допомога учасникам АТО

30-11-2016 «Бізнес-школа» для учасників АТО
«Бізнес-школа» для учасників АТО

28 листопада 2016 року в приміщенні Київського міського центру зайнятості відбувся другий етап проекту «Бізнес-школа» у форматі World-cafe для демобілізованих учасників АТО, які брали участь у першому етапі проекту та станом на листопад 2016 року вже отримали одноразову виплату допомоги з безробіття для відкриття власної справи та відкрили власний бізнес.

Проект «Бізнес-школа» було організовано з метою надання допомоги у започаткуванні та веденні власного бізнесу воїнам АТО, які перебували на обліку в службі зайнятості як безробітні та планували відкрити власну справу. У рамках зустрічі учасники АТО мали можливість поспілкуватися зі спікерами та у неформальній обстановці обговорити з ними питання, які їх зацікавили.

У рамках «живого» спілкування воїни АТО отримали необхідну практичну інформацію та поради щодо старту бізнесу, про систему оподаткування малого бізнесу в Україні. Сьогодні послуги Київського міського центру зайнятості отримують 1,1 тисяч осіб демобілізованих із АТО, статус безробітного отримали 1009 воїнів АТО та відкрили власну справу 63 особи. 

Джерело: сайт КМДА

Вся інформація

Корупція має бути помічена