Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Допомога учасникам АТО

21-11-2016 Допомога учасникам АТО (фоторепортаж події)
Допомога учасникам АТО

18 листопада відбулося друге засідання робочої групи з питань учасників АТО при Солом’янській райдержадміністрації за участі керівників відповідних структурних підрозділів адміністрації, військового комісару Солом’янського РВК, голови правління та координатора проектів ГО «Спілка ветеранів АТО Солом’янського району м. Києва», співробітників Правобережного МРВ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області, членів комітету з питань дотримання законності, правопорядку та запобіганню корупції ГО «Спілка ветеранів АТО Солом’янського району м. Києва».

На засіданні розглядалися питання стосовно визначення форми та порядку співпраці, а також обміну інформацією, обговорювали та аналізували загальні (індивідуальні) проблемні питання учасників АТО району тощо.

Відбулося друге засідання робочої групи з питань учасників АТО при Солом’янській райдержадміністраціїВідбулося друге засідання робочої групи з питань учасників АТО при Солом’янській райдержадміністраціїВідбулося друге засідання робочої групи з питань учасників АТО при Солом’янській райдержадміністраціїВідбулося друге засідання робочої групи з питань учасників АТО при Солом’янській райдержадміністрації
Вся інформація

Корупція має бути помічена