Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Допомога учасникам АТО

04-11-2016 Медична допомога учасникам АТО
Медична допомога учасникам АТО

Дорожня карта надає необхідну інформацію про отримання медичної допомоги військовослужбовцями, учасниками антитерористичної операції (АТО) та членами Ваших сімей. Інформуємо Вас, що, згідно з Законом України „Основи законодавства України про охорону здоров’я (стаття 38), кожний пацієнт, який досяг чотирнадцяти років і який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги, та вибір методів лікування відповідно до його рекомендацій.

Кожний пацієнт має право, коли це виправдано його станом, бути прийнятим у будь-якому закладі охорони здоров'я за своїм вибором, якщо цей заклад має можливість забезпечити відповідне лікування.

Базовим закладом охорони здоров’я із реабілітації учасників антитерористичної операції визначено Київський міський клінічний шпиталь інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції (далі – шпиталь) вул. Червонофлотська, 26 (головний лікар - Зачек Любов Миколаївна, тел..: 401-86-85, 401-96-40). У шпиталі створено Реабілітаційний центр, у складі якого функціонує:

- реабілітаційне відділення на 50 ліжок мультидисциплінарного профілю, в тому числі і для спінальних хворих;

- консультативний кабінет психотерапії;

- кабінет психологічного розвантаження.

Перелік документів, необхідних для звернення в медичні заклади:

- паспорт або документ, що посвідчує особу;

- документ, що посвідчує участь в антитерористичній операції;

- медичні документи про попереднє лікування (за наявностю).

Алгоритм надання допомоги складається з декількох етапів

Найближчими до Вас є медичні працівники Центрів первинної медико-санітарної допомоги, зокрема сімейних амбулаторій, фельдшерсько-акушерських пунктів.

При потребі вони нададуть Вам медичну допомогу первинного рівня, а за необхідності – організують скерування в установи/заклади охорони здоров’я вищих рівнів надання медичної допомоги – кваліфікованої, спеціалізованої та високоспеціалізованої.

Для прийому військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – з метою координації скерування пацієнта до лікарів-спеціалістів необхідних профілів, у всіх лікувально-профілактичних закладах вторинного рівня надання медичної допомоги (міських і районних поліклініках) діє „Єдине медичне вікно учасника АТО”.

Учасники АТО, які планують проходити медичне обстеження, лікування, реабілітацію тощо, можуть звернутися до «Єдиного вікна» в консультативно-діагностичних центрах за місцем проживання.

У кожному районному управлінні охорони здоров’я працюють «Гарячі лінії».

Здоров’я Вам!

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: medkarta_ato.pdf

Вся інформація

Корупція має бути помічена