Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Допомога учасникам АТО

04-08-2016 Зміни до програми «Турбота. Назустріч киянам»
Зміни до програми «Турбота. Назустріч киянам»

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до програми «Турбота. Назустріч киянам». Зокрема, збільшується асигнування у 2016 році на забезпечення оздоровлення дітей киян-учасників АТО віком до 7 років у супроводі матері, батька або особи, яка їх замінює. Додатково на це передбачено 6,11 млн грн. Також затверджено порядок надання матеріальної допомоги на часткову компенсацію членам сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь в АТО, на виготовлення та встановлення надгробків.

«Додатково виділено 3,5 млн грн на забезпечення оздоровлення ветеранів війни та праці, інвалідів I та II груп, дітей війни та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Збільшено видатки на матеріальну допомогу малозабезпеченим киянам, які опинились в складних життєвих обставинах. Зокрема, додатково виділено 3,49 млн грн. Також передбачено щомісячну матеріальну допомогу в сумі 3000 грн. малолітнім та неповнолітнім дітям, пасинкам, падчеркам киян, які загинули або померли під час участі в Революції Гідності. Загалом таких дітей 15», - зазначив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

В рамках Програми заплановано оздоровлення 113 дітей-інвалідів, хворих на церебральний параліч. На це необхідно 2,1 млн грн. Окрім того, Програму доповнено пунктом про встановлення окремим пільговим категоріям населення лічильників холодного та гарячого водопостачання. Виконавцем є Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА). За їхніми підрахунками цьогоріч буде встановлено 5865 лічильників на суму 10 млн грн.

Джерело: веб-сайт Київської міської ради

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений