Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Допомога учасникам АТО

22-03-2016 Семінар для учасників АТО
Семінар для учасників АТО

22 березня в приміщенні Солом’янського районного центру зайнятості (далі - центр) відбувся семінар, присвячений питанням соціального захисту учасників АТО. В заході взяли участь представники центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва (далі - управління), управління праці соціального захисту населення Солом’янського району м. Києва (далі УПСЗН) та Солом'янського районного в м. Києві центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді.

Зустріч розпочала представник УПСЗН Катерина Кравець із ознайомлення учасників з видами матеріальної допомоги, безкоштовними послугами пільгами, які призначаються участникам АТО згідно чинного законодавства, а саме: призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, щорічна одноразова матеріальна допомога в розмірі 2,5 тис.грн., путівки для реабілітації учасників АТО.

Представник Солом’янського районного в м. Києві центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді Оксана Галась повідомила, що організація надає допомогу при оформленні та отриманні грошових виплат та соціальних гарантій передбачених чинним законодавством для учасників АТО та членам їх родин; при відновленні втрачених документів; при отриманні посвідчення учасника АТО,  пропонує консультації юриста та психолога.

Головний спеціаліст відділу обслуговування громадян управління Олена Хамула детально ознайомила слухачів щодо пенсійного забезпечення осіб, які брали участь у бойових діях та стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва, отриманих при захисті Батьківщини, а саме права на пенсію по інвалідності, як військовослужбовці, про розміри пенсійних виплат, встановлених чинним законодавством  для інвалідів війни І, II та III групи. А також пані Олена зазначила, що вказана категорія осіб має право на надбавку до пенсії.

Фахівець розповіла про пенсійне забезпечення учасників "Революції гідності". Учасники семінару були проінформовані про переваги користування web-порталом Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua) та можливість одержання фахових консультацій на сторінках друкованих видань "Вісник Пенсійного фонду України" та "Пенсійний кур'єр".

Слухачам семінару був наданий інформаційно-роз’яснювальний матеріал.

Учасники мали змогу задати питання фахівцям та отримати відповіді на них.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений