Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

17-10-2019 В ОСНі «Комітет мікрорайону «Совки» відбулась звітна конференція
В ОСНі «Комітет мікрорайону «Совки» відбулась звітна конференція

12 жовтня 2019 року в органі самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Совки»  проведено щорічну звітну конференцію.

Участь у заході брали начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Поліна Кушніренко, представники від ОСН «Комітет мікрорайону «Щастя», мешканці мікрорайону.

Учасники конференції заслухали звіт про виконану роботу за період з 13.10.2018 р. по 12.10.2019 р.

Відповідальні за певними напрямками представники ОСНу прозвітували за свою роботу. Зокрема, піднімались питання щодо ремонту доріг, завершення робіт з каналізації по мікрорайону, заміна водопровідних мереж, продовження облаштовувати трансформаторами підстанцій для забезпечення подання необхідної напруги електроенергії у мікрорайоні, про супровід підготовчої документації щодо створення парку-заказнику «Совська Пронька» тощо.

Також на заході активних мешканців нагороджували подяками.

12 жовтня 2019 року в ОСНі «Комітет мікрорайону «Совки» проведено щорічну звітну конференцію12 жовтня 2019 року в ОСНі «Комітет мікрорайону «Совки» проведено щорічну звітну конференцію12 жовтня 2019 року в ОСНі «Комітет мікрорайону «Совки» проведено щорічну звітну конференцію
Вся інформація

Корупція має бути помічена