Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

27-07-2018 До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми
До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

30 липня 2018 року з 10.00 до 14.00 години біля скульптури «Св. Архістратиг Михаїл» (станція метро «Майдан Незалежності») під патронатом Міністерства соціальної політики України, Служби у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у співпраці з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство», Міжнародною організацією з міграції,  МГО Кампанія А-21, Національною організацією скаутів України, БФ «Здорове дитинство без меж», відділом ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у м. Києві, за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Уряду Канади, проводиться соціально-інформаційна акція «#протиДій торгівлі людьми» в рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

Мета заходу: привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, так званого, сучасного рабства та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, наданні підтримки і допомоги постраждалим та профілактичної роботи.

Під час Акції проходитиме:

пізнавальні ігри для підлітків та дітей з питань обізнаності прав, обов’язків та безпечної поведінки;

концертні номери за участю лауреатів всеукраїнських і міжнародних конкурсів та акторів  телевізійного гумористичного шоу України «Ліги сміху»;

розповсюдження інформаційних матеріалів з питань попередження та протидії торгівлі людьми;

консультування  фахівцями (експертами) в сфері протидії торгівлі людьми пересічних громадян;

флешмоб повітряних кульок з логотипом «Дитина не товар».

Одною з ключових активностей акції стане інсталяція «Лабіринту можливостей», яка створена Міжнародною організацією з міграції. Потрапляючи в умовні стін лабіринту, відвідувач повинен не лише вийти з нього, але й знайти гіпотетичний вихід із багатьох ситуацій, в які потраплятиме на своєму шляху, та уникнути ситуації торгівлі людьми. Усі сценарії змодельовані на основі реальних історій вербування та мають на меті розвиток критичного ставлення до сумнівних пропозицій працевлаштування, аналітичного мислення в ситуаціях емоційного тиску та перевірки власних знань щодо правил безпечної міграції та працевлаштування за кордоном.

Контакти для додаткової інформації: 

Служба у справах дітей та сім’ї  виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):  (044) 483-45-55

Валентина Ермачкова (063) 349-55-69. 

Вся інформація