Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

05-07-2018 Рішення комісії з відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва при Солом’янській РДА
Рішення комісії з відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва при Солом’янській РДА

12 липня 2018 року о 10.00 відбудеться захист конкурсних пропозицій громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва.

Формат заходу: заслуховування керівників громадських організацій та/або її уповноважених представників, які є учасниками Конкурсного відбору. Регламент доповіді до 20 хвилин.

Захист проводитиметься у відкритому режимі відповідно до Порядку відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 19 квітня 2018 № 495/4559 «Про внесення змін до Порядку відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від11 лютого 2016 року 89/89».

Місце проведення: просп. Повітрофлотський, 41, 4-й поверх, каб. 459.

Вся інформація

Корупція має бути помічена