Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

25-06-2018 Всеукраїнський конкурс відео робіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям»
Всеукраїнський конкурс відео робіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям»

З метою популяризації професій авіаційної галузі, діяльності Національного авіаційного університету у червні-вересні відбудеться Всеукраїнський конкурс відео робіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям».

Основними завданнями конкурсу є: ознайомлення з діяльністю  Національного авіаційного університету; сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на професії авіаційної галузі; привернення уваги молоді на отримання інженерної освіти в авіаційній галузі України і залучення талановитої молоді до роботи в авіабудівному комплексі України; розвиток соціального партнерства, культурної співпраці тощо.

Організатором конкурсу є Національний авіаційний університет спільно з Всеукраїнською  молодіжною громадською організацією «Серце до серця».

Учасниками конкурсу є учні 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студенти 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

Роботи учасників приймаються до 24 вересня 2018 року. Підбиття підсумків конкурсу у жовтні 2018 року.

Більш детальну інформацію можна отримати у організаторів заходу за тел.: (044) 501-01-15, e-mail: info@sds.in.ua, http://sds.in.ua,  http://nau.edu.ua.

Вся інформація