Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

30-03-2018 Міський фестиваль соціального мистецтва
Міський фестиваль соціального мистецтва

14 квітня 2018 року з 10.00 до 15.00 Міжнародний Благодійний Фонд "Життя з Надлишком" разом з Центром Cім'ї Солом'янської адміністрації проведе  щорічний міський арт-фестиваль соціального мистецтва «Том Сойер FEST- 2018».

У 2018 році «Том Сойєр FEST» об'єднав в рамках масштабної ініціативи 15 міст України.

 Метою заходу є:

 * Перетворити звичні суботники на масове свято;
 * Показати власним прикладом, що зміни може робити кожен.

Під час проведення Фестивалю Том Сойєр FEST 2018 буде організовано прибирання території, зелених зон, фарбування паркових об'єктів, вивезення сміття та проведення інших заходів з метою благоустрою парку.

У рамках акції також  планується проведення заходів  освітнього та розважального напрямку, а саме: міні-концертна програма, анімація для дітей, освітній квест-парком для молоді, інформаційно - пізнавальні локації, вручення заохочувальних подарунків та частування кожного з учасників.

У заході будуть брати участь представники Солом'янської адміністрації, Управління Патрульної Поліції міста Києва, навчальні заклади району і фізкультурно-оздоровчі заклади для дітей, молоді, громадські організації та небайдужі мешканці.

Місце проведення: Солом'янський ландшафтний парк.
Реєстрація: https://goo.gl/forms/KJfXedt9U4n6cOic2          
Координатор проекту – Коротченко Ксенія (063)376-88-51.

Просимо долучитися до зазначеної вище акції. Внесок кожної людини в розвиток суспільства безцінний і він може бути різним - від безпосередньої участі у прибиранні території, фарбування паркових об'єктів до спонсорської допомоги.

Вся інформація