Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

21-06-2017 Киян інформуватимуть як громадським організаціям не втратити ознаку неприбутковості
Киян інформуватимуть як громадським організаціям не втратити ознаку неприбутковості

У четвер, 22 червня 2017 року о 15:00  у Солом’янській РДА (Повітрофлотський проспект, 41, каб. 459) відбудеться інформаційний захід щодо алгоритму приведення Статутів громадських організацій до вимог Податкового кодексу України та Закону України «Про громадські об’єднання».

Зокрема, під час заходу будуть обговорюватися особливості та пакет документів про внесення змін до Статутів, порядок їх державної реєстрації, режиму роботи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, як фронт-офісів по прийому та видачі документів при реєстрації змін до відомостей про громадські формування.

У заході візьмуть участь фахівці Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у місті Києві, Державної фіскальної служби України та Солом’янської районної у м. Києві державної адміністрації.

Нагадаємо, що до 1 липня 2017 року всі громадські організації повинні привести свої Статути відповідно до вимог Податкового кодексу України, щоб не втратити ознаку неприбутковості.

За отриманням додаткової інформації Ви можете звернутися за тел.: (044) 593-97-60 або e-mail: kyiv4.kyiv@legalaid.gov.ua.

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений