Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

25-01-2017 Пам’ятаємо про жертв Голокосту
Пам’ятаємо про жертв Голокосту

27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945 років і отримало назву Голокост (від англ. – «всеспалення», «знищення»), призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин.

В історії людства було безліч «темних» плям, але так відверто, широкомасштабно і цинічно суспільство ще не падало ніколи. Маніпуляції громадською свідомістю, нездорові ідеї і злочинне замовчування, які супроводжували весь цей жах, не давали тоді повною мірою усвідомити справжній стан речей. Однак, все світове співтовариство здригнулося, коли почали відкриватися факти і підтвердження подібних злодіянь, причому в справжніх «промислових» масштабах.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту був прийнятий на офіційному рівні Генеральною Асамблеєю ООН 1 листопада 2005 року. Метою запровадження цієї сумної дати є активна просвітницька робота та сприяння у запобіганні можливих майбутніх актів геноциду та зневаги до цінності людського життя.

Міжнародне співтовариство "беззастережно засуджує всі прояви релігійної нетерпимості, підбурювання, переслідування або насильства щодо окремих осіб або громад, зумовлені етнічним походженням або релігійними віруваннями, де б вони не мали місце", - йдеться в тексті резолюції. Справжні і майбутні покоління не повинні забувати уроків наших загальнолюдських і настільки трагічних катастроф, інакше може виникнути дуже високий ризик повторення подібних моментів у майбутньому. 

Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений