Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Громадянське суспільство і влада

20-10-2016 Відбулась робоча нарада з представниками ОСНів (фоторепортаж події)
Відбулась робоча нарада з представниками ОСНів

19 жовтня у Солом’янській РДА відбулась робоча нарада з представниками органів самоорганізації населення Солом’янського району м. Києва, в якій взяли участь: заступник начальника Солом’янського управління поліції ГУ НП у м. Києві Анатолій Южека, заступник начальника КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автошляхів та споруд на них Солом’янського району м. Києва» Костянтин Мацюк, начальник групи прийому ЛТЕ на комерційний облік РТМ «Святошино» ПАТ «Київенерго» Раїса Галущенко, представники управління житлово-комунального господарства, відділу контролю за благоустроєм, відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської РДА.

На нараді були розглянуті питання щодо співпраці мешканців району з поліцією, встановлення лічильників, стан доріг, вивезення побутових відходів та інші питання життєдіяльності району. 

У Солом’янському районі відбулась робоча нарада з представниками ОСНів з питань життєдіяльності районуУ Солом’янському районі відбулась робоча нарада з представниками ОСНів з питань життєдіяльності районуУ Солом’янському районі відбулась робоча нарада з представниками ОСНів з питань життєдіяльності районуУ Солом’янському районі відбулась робоча нарада з представниками ОСНів з питань життєдіяльності районуУ Солом’янському районі відбулась робоча нарада з представниками ОСНів з питань життєдіяльності районуУ Солом’янському районі відбулась робоча нарада з представниками ОСНів з питань життєдіяльності районуУ Солом’янському районі відбулась робоча нарада з представниками ОСНів з питань життєдіяльності районуУ Солом’янському районі відбулась робоча нарада з представниками ОСНів з питань життєдіяльності районуУ Солом’янському районі відбулась робоча нарада з представниками ОСНів з питань життєдіяльності району
Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений