Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Протоколи засідань громадської ради

20-02-2017 Протокол №14 від 02.02.2017 громадської ради
Протокол №14 від 02.02.2017 громадської ради

ПРОТОКОЛ № 14 засідання громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації

02 лютого 2017 року;     просп. Повітрофлотський, 41, каб. 459

Присутні: 19 членів громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації, представники відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської райдержадміністрації

Запрошені: керівник ОСН «Будинковий комітет вулиця Городня, 7, вулиця Докучаєвська, 12» Боклан М.С., заступник Солом’янської районної організації ветеранів Корольов М.М., керівник ОСН «Комітет мікрорайону «Рідна оселя» Григоренко О.Г.

На початку засідання голова громадської ради Шарафетдінов П.І., привітавши іменинників, оголосив порядок денний засідання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Звіт про результати роботи громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації за 2016 рік.

Доповідач: Шарафетдінов П.І. – голова громадської ради при СРДА.

2. Про 30-річчя ГО «Солом’янська  районна організація ветеранів м. Києва» 

Доповідач: Парафейніков Б.Д. – голова комітету з питань соціального захисту ветеранів, інвалідів та малозабезпечених громадян громадської ради при СРДА

3. Щодо профілактичного медогляду вихованців школи-інтернату № 17.

Про підтримку спортивного клубу ГО «Спарта».

Доповідач: Грінченко В.Р. – голова комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики при громадської ради при СРДА.

4. Про конкурс «Жінка року» Солом’янського району.

Доповідач: Шарафетдінов П.І. – голова громадської ради при СРДА

5. Про громадські проекти в рамках ініціативи  «Бюджет участі» – нове положення на 2017 рік.

Доповідач: Кулікова Т.В. – секретар громадської ради при СРДА

6. Різне.

Участь громадської ради в заходах (пропозиції):

- День Героїв Небесної Сотні (20.02.2017);

- День закінчення бойових дій в Республіці Афганістан (15.02.2017);

- 25- річчя з часу заснування військової частини А0136 (05.02.2017);

- День вшанування учасників бойових дій (11.02.2017).

7. Визначення дати наступного засідання.

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили: затвердити запропонований порядок денний та продовжити роботу у відповідності до нього.

По першому питанню

Слухали: Шарафетдінова П.І. – голову громадської ради, який довів до присутніх проект звіту про результати роботи громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації за 2016 рік. Зазначив, що за результатами роботи можна визначити три найбільш активних комітети і відповідно надати:

I місце – Комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики (голова – Грінченко Вадим Русланович)

II місце – Комітету з питань соціального захисту ветеранів, інвалідів та малозабезпечених громадян (голова - Парафейніков Борис Дмитрович)

III місце – Комітету з питань охорони громадського порядку, підтримки сил АТО, волонтерського руху та взаємодії з правоохоронними органами (голова – Демура Андрій Юрійович).  

Шарафетдінова П.І. - запропонував присутнім членам громадської ради прийняти інформацію до відома, внести свої пропозиції  та на наступному засіданні громадської ради затвердити звіт про результати роботи громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації за 2016 рік.

Голосували: «за» - одноголосно

Вирішили: інформацію взяти до відома та внести свої пропозиції. 

По другому питанню

Слухали:  заступника керівника Солом’янської районної організації ветеранів Корольова М.М., який довів до присутніх інформацію щодо відзначення 30-річчя ГО «Солом’янська районна організація ветеранів м. Києва» і запросив долучитись до свята 28 лютого 2017 року.

Шарафетдінов П.І. - запропонував присутнім членам громадської ради прийняти інформацію до відома та долучитися до урочистостей.

Голосували: «за» - одноголосно

Вирішили: інформацію взяти до відома та долучитися до урочистостей, присвячених відзначенню 30-річчя ГО «Солом’янська  районна організація ветеранів м. Києва». 

По третьому питанню          

Слухали: Грінченка В.Р. – голову комітету з питань освіти, культури, справ дітей, сім’ї, молоді, спорту та гендерної політики щодо плану заходів з поліпшення стану інтернатів Солом’янського району щодо профілактичного медогляду вихованців школи-інтернату № 17, про розвиток спорту у Солом’янському районі та  підтримку спортивного клубу ГО «Спарта». Звернувся до присутніх з пропозицією про надання допомоги для придбання витратних матеріалів, а саме: марлевих пов’язок, бахіл для проведення профілактичного медогляду вихованців школи-інтернату № 17.

До обговорення  інформації долучились Харченко В.П., Антропов О.Д., Струтинський І.В., Демура А.Ю., Оніщенко Д.М., Боклан М.С., Ляленко В.В., Манжула А.Є.

Слухали: Шарафетдінова П.І. –, який запропонував членам громадської ради прийняти інформацію до відома і долучатись до надання допомоги для проведення профілактичного медогляду вихованців школи-інтернату № 17.           

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили: інформацію взяти до відома.

По четвертому питанню

Слухали: Шарафетдінова П.І. – про ініціативу проведення конкурсу «Жінка року» Солом’янського району. Мета конкурсу – сприяння підвищенню ролі жінок у суспільному та громадському житті, утвердженню рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Визначення жінок-переможниць конкурсу планується відбуватися за номінаціями: «Жінка – лідер року»; «За внесок жінки у розвиток культури та мистецтва»; «Жінка – активна громадська діячка»; «Жінка – берегиня»; «Жінка – держслужбовець». Орієнтовно запропоновані дати проведення конкурсу: 08.03.2017 та 16.05.2017. Було запропоновано залучити меценатів.

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили: підтримати пропозицію проведення конкурсу «Жінка року» Солом’янського району та визначити дату проведення - 16.05.2017.

По п’ятому питанню

Слухали: Кулікову Т.В. – секретаря громадської ради про громадські проекти в рамках ініціативи «Бюджет участі» – нове положення на 2017 рік.

До обговорення інформації долучились Харченко В.П., Антропов О.Д., Демура А.Ю., Оніщенко Д.М., Боклан М.С., Ляленко В.В.

Слухали: Шарафетдінова П.І. –, який запропонував членам громадської ради прийняти інформацію до відома.

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили: інформацію взяти до відома.

По шостому питанню

Різне

Слухали: Шарафетдінова П.І. – щодо ситуації в Авдіївці Донецької області.

Кулікову Т.В. – довела до присутніх інформацію щодо відправлення до Авдіївки 4 лютого першої централізованої партії гуманітарної допомоги.

Кулікова Т.В. поінформувала, що всі небайдужі люди можуть долучитись до надання допомоги жителям Авдіївки за адресою: вул. Волинська, 2.

До обговорення інформації долучились всі присутні.

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили: інформацію взяти до відома та долучитись до надання допомоги жителям Авдіївки.

Слухали: Шарафетдінова П.І. – запропонував членам громадської ради прийняти інформацію до відома і долучатись до участі в районних та міських заходах:

- до Дня Героїв Небесної Сотні (20.02.2017);

- до Дня закінчення бойових дій в Республіці Афганістан (15.02.2017);

- 25- річчя з часу заснування військової частини А0136 (05.02.2017);

- до Дня вшанування учасників бойових дій (11.02.2017 о 12.00).

Слухали: Демуру А.Ю. – голову комітету з питань охорони громадського порядку, підтримки  сил АТО, волонтерського руху та взаємодії з правоохоронними органами, щодо ситуації на сході України, про збір гуманітарної допомоги, а також про криміногенну ситуацію у районі.

Голосували: «за» - одноголосно.

Вирішили: інформацію взяти до відома і долучатись до участі в районних та міських заходах.

Слухали: Шарафетдінова П.І. – голову громадської ради, який запропонував провести наступне засідання громадської ради 04 квітня 2017 року о 15.00.

Голосували: «за» – одноголосно.

Вирішили: провести наступне засідання громадської ради 04 квітня 2017 року о 15.00.

 

Голова громадської ради             П. Шарафетдінов

Секретар                                           Т. Кулікова    

Вся інформація

Корупція має бути помічена