Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Кращий державний службовець

07-05-2015 Розпорядження Солом'янської РДА

Розпорядження Солом'янської РДА ”Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу ”Кращий державний службовець”

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 ”Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу ”Кращий державний службовець”, наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15.02.2012 №29 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету, заохочення професійно підготовлених державних службовців 

1. Провести до 29 квітня 2015 року серед державних службовців V – VII категорій посад Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу ”Кращий державний службовець” в номінаціях:

- ”Кращий керівник” (беруть участь керівники структурних підрозділів, управлінь, відділів, секторів);

- ”Кращий спеціаліст” (беруть участь спеціалісти).

2. Затвердити склад організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу ”Кращий державний службовець” згідно з додатком.

Надати право голові організаційного комітету вносити у разі потреби зміни до його складу.

3. Затвердити Положення про організаційний комітет з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу ”Кращий державний службовець”, що додається.  

4. Затвердити Календарний план заходів проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу ”Кращий державний службовець” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації з організації та проведення у 2015 році першого туру, що додається.

5. Сектору організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації забезпечити висвітлення в засобах масової інформації з проведення вищевказаного Конкурсу.

6. Першому заступнику, заступнику голови, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації провести відповідну роботу з працівниками підпорядкованих підрозділів та подати до 14 квітня 2015 року до організаційного комітету матеріали щодо учасників конкурсу, а саме:

- заяву про участь у Конкурсі;

- копію особової картки державного службовця за формою П-2ДС;

- подання щодо участі за підписом керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації адміністрації;

- інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента, тощо).

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови, заступника голови, керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відповідно до розподілу обов’язків.  


Голова     М.Шкуро

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений