Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Кращий державний службовець

19-04-2012 Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»
Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

12 квітня в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації розпочався І етап І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Участь у ньому взяли більше 30 співробітників адміністрації. 7 державних службовців змагаються за звання «Кращий керівник» та 24 – у номінації «Кращий спеціаліст».

Завданням І етапу стала тестова перевірка знань конкурсантів Конституції України, законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією.

Далі на номінантів чекають два етапи випробувань по складанню ділових документів та тестові і практичні завдання з володіння персональним комп’ютером.

Після завершення всіх трьох іспитів оргкомітет конкурсу визначить кращих учасників у кожній номінації, які матимуть право продовжувати боротьбу в наступних турах на загальноміському та державному рівнях.

12 квітня в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації розпочався І етап І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»12 квітня в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації розпочався І етап І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»12 квітня в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації розпочався І етап І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»12 квітня в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації розпочався І етап І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»12 квітня в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації розпочався І етап І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»
Вся інформація

Корупція має бути помічена