Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Кращий державний службовець

27-02-2012 Розпорядження РДА

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 ”Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу ”Кращий державний службовець”, наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15.02.2012 №29 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету, заохочення професійно підготовлених державних службовців:

1. Провести до 20 квітня 2012 року серед державних службовців V – VII категорій посад Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу ”Кращий державний службовець” в номінаціях:

 - ”Кращий керівник” (беруть участь керівники структурних підрозділів, управлінь, відділів, секторів);

 - ”Кращий спеціаліст” (беруть участь спеціалісти).

2. Затвердити склад організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу ”Кращий державний службовець” згідно з додатком.

Надати право голові організаційного комітету вносити у разі потреби зміни до його складу.

3. Затвердити Положення про організаційний комітет з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу ”Кращий державний службовець”, що додається.  

4. Затвердити Календарний план заходів проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу ”Кращий державний службовець” Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації з організації та проведення у 2012 році першого туру, що додається.

5. Відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови адміністрації забезпечити висвітлення в засобах масової інформації з проведення вищевказаного Конкурсу.

6. Першому заступнику, заступникам голови, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації провести відповідну роботу з працівниками підпорядкованих підрозділів та подати до 12 березня 2012 року до організаційного комітету матеріали щодо учасників конкурсу, а саме:

- заяву про участь у Конкурсі;

- копію особової картки державного службовця за формою П-2ДС;

- подання щодо участі за підписом керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації адміністрації;

- інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента, тощо).

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови, заступників голови, керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відповідно до розподілу обов’язків.  


Голова     І.Сидоров  

Вся інформація

Корупція має бути помічена