Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Кращий державний службовець

27-02-2012 Конкурс службовців

З цього приводу Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією видано відповідне розпорядження. Згідно з ним до 16 березня цього року до організаційного комітету Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації мають надійти матеріали щодо учасників конкурсу (як правило, це кращі працівники районної державної адміністрації). Адже відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15.02.2012 №29 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету, заохочення професійно підготовлених державних службовців у нашій державі проходить цей конкурс.

А до 20 квітня серед державних службовців V-VII категорій посад Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації буде вже проведено перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у номінаціях:

- «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів та управлінь (з правом юридичної особи) Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації) ;

- «Кращий керівник» (беруть участь спеціалісти структурних підрозділів та управлінь (з правом юридичної особи) Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації).

Розпорядженням Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації затверджено також Положення про організаційний комітет з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу, склад організаційного комітету та календарний план заходів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації з організації та проведення конкурсу. Голові організаційного комітету надано право вносити у разі потреби зміни до його складу.

Успіхів учасникам!

Вся інформація

Корупція має бути помічена