Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Кращий державний службовець

26-04-2016 Конкурс «Кращий державний службовець» у РДА
Конкурс «Кращий державний службовець» у РДА

Підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який відбувся у Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації.




з/п

ПІП

Посада

Знання

законо-давства

оцінка

за п’яти-бальною шкалою

(бали)

Скла-дання ділового документу

оцінка

за п’яти-бальною шкалою

(бали)

Знання

комп’ю-тера

оцінка

за п’яти-бальною шкалою

(бали)

Загальна сума

балів

(бали)

Керівники

1.

Золотаревська

Тетяна Вікторівна

 завідувач сектору інформаційного забезпечення відділу (Центру) надання адміністративних послуг

5

(27)

3

5

(92)

13

(119)

2.

Московченко

Юлія Миколаївна

заступник начальника відділу (Центру) надання адміністративних послуг

5

(28)

4

4

(85)

13

(113)

3.

Ільющенкова

Ірина

Василівна

адміністратор відділу(Центру) надання адміністративних послуг

5

(28)

4

4

(80)

13

(108)

4.

Панічева

Ірина

Іванівна

начальник відділу розрахунків

з юридичними особами управління праці та соціального захисту населення

5

(26)

4

4

(76)

13

(102)

Спеціалісти

1.

Бойко

Світлана Анатоліївна

головний спеціаліст відділу контролю

5

(29)

4

5

(92)

14

(121)

2.

Балицька

Олена

Сергіївна

головний спеціаліст відділу

з організації лікувально-профілактичної роботи управління охорони здоров’я

5

(28)

4

5

(92)

14

(120)

3.

Хмельницька

Оксана Володимирівна

головний спеціаліст відділу розвитку загальної середньої освіти управління освіти

5

(27)

4

5

(92)

14

(119)

4.

Протас

Олександр Валерійович

головний спеціаліст відділу приватизації державного житла управління житлово-комунального господарства

5

(29)

4

4

(85)

13

(114)

5.

Черкасова

Валентина Анатоліївна

головний спеціаліст відділу

з питань захисту прав дітей (опіки) служби у справах дітей

5

(28)

3

4

(81)

12

(109)

6.

Козлова

Олена

Борисівна

головний спеціаліст відділу економіки

5

(25)

4

3

(75)

12

(100)

7.

Крижанівська

Людмила Іванівна

головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян

5

(28)

4

3

(67)

12

(95)

8.

Грищенко

Світлана Миколаївна

головний спеціаліст сектору контролю за станом проведення розрахунків за тепло енергоносії фінансового управління

5

(28)

3

3

(75)

11

(103)

9.

Лещинський

Георгій

Мерабович

головний спеціаліст з питань внутрішнього фінансового контролю

4

(20)

4

3

(74)

11

(94)

10.

Деревицька

Наталія

Василівна

головний спеціаліст юридичного відділу

4

(23)

4

3

(67)

11

(90)

11.

Целуйко

Валерій Веніамінович

головний спеціаліст відділу

з питань надзвичайних ситуацій

4

(19)

3

3

(74)

10

(93)

12.

Палієнко

Ірина

Миколаївна

головний спеціаліст відділу організації діловодства

4

(24)

3

3

(68)

10

(92)

13.

Бучинська

Юлія

Валеріївна

головний спеціаліст  відділу

з питань майна комунальної власності

4

(22)

4

2

(59)

10

(81)

14.

Любченко-Візняк

Вікторія Володимирівна

 головний спеціаліст відділу культурно-мистецької діяльності, туризму та охорони культурної спадщини управління культури, туризму та охорони культурної спадщини

4

(24)

3

2

(52)

9

(76)

15.

Іванова

Надія

Василівна

головний спеціаліст  відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

5

(29)

_____

_____

_____

16.

Пастушенко

Оксана Володимирівна

головний спеціаліст відділу контролю за призначенням субсидій управління праці

та соціального захисту населення

_____

_____

_____

_____

Вся інформація

Яке враження на Вас справили умови для відвідувачів та процес надання адміністративної послуги?
Дуже задоволений
Задоволений
Відносно задоволений
Незадоволений