Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Проекти розпоряджень

29-02-2016 Проект розпорядження

Про затвердження Положення про Територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Солом’янського району м. Києва

Відповідно до пунктів 1, 2 статті 12 Закону України «Про соціальні послуги», пункту 1 статті 1 постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг)» та з метою приведення нормативно – правових актів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації у відповідність до чинного законодавства:

1. Затвердити Положення про Територіальний центр соціального обслуговування населення Солом’янського району м. Києва, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 20.04.2011 № 252 «Про затвердження Положення про Територіальний центр соціального обслуговування населення Солом’янського району м. Києва», зареєстроване в Солом’янському управлінні юстиції 26.04.2011 за № 54/120.

3. Розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова           М.Шкуро

Увага! Дивіться додаток!

Вся інформація

Корупція має бути помічена