Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

19-07-2013 «Картка киянина» в районі
«Картка киянина» в районі

Інформація для власників «Картки киянина»

Програма «Картка киянина», яка реалізується за ініціативи очільника міськадміністрації Олександра Попова, увібрала в себе нові стандарти соціального захисту, викладені в соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича.

Обслуговування «Карток киянина» в рамках аптечної знижки відбувається у 60 аптеках КП «Фармація», в яких встановлені РОS-термінали ПАТ «Хрещатик»: для зручності – по 6 терміналів в кожному районі м. Києва.

 

Аптеки КП «Фармація» в Солом’янському районі, які задіяні в програмі «Картка киянина»:

Аптека № 12, пр-т. Відрадний, 61

Аптека № 17, вул. Урицького, 27/5

Аптека № 36, пр-т. Перемоги, 45

Аптека № 73, вул. О. Пироговського, 4

Аптека № 110, вул. Гарматна, 16/85

 

Згідно з рішенням ХІ сесії Київської міської ради від 22 травня 2013 року була затверджена пропозиція Комунального підприємства «Фармація»: створити на базі аптечної мережі КП «Фармація» 10 аптек (у кожному районі міста по 1-й) для обслуговування утримувачів «Карток киянина» за спеціальними цінами, які на 10-40% нижче роздрібної ціни в мережі аптек КП «Фармація» на всі лікарські засоби (у тому числі ті, які відпускаються за рецептом лікаря).

У Солом’янському районі 1 червня 2013 року почала працювати за цією програмою соціальна аптека № 128 по вул. Героїв Севастополя, 44/10.

Окрім цього, 13 червня 2013 року між Департаментом промисловості та розвитку підприємства, Департаментом соціальної політики та супермаркетами «Білла – Україна», «Новус Україна», «Торговий дім «Вест-Лайн», укладені договори про співпрацю, якими передбачено надання відповідних знижок утримувачам „Картки киянина”, а саме:

«Білла – Україна» надається знижка в розмірі 7% від вартості товару (окрім акційних, товарів ТМ СLEVER, алкогольних та тютюнових виробів) у роздрібних цінах всім власникам «Картки киянина» з моменту відкриття магазину до 12-00 у понеділок, вівторок та середу;

«Новус Україна» видає безкоштовно власникам «Картки киянина» накопичувальну бонусну картку „NOVUS", на яку при закупівлі товарів буде зараховуватися бонус у розмірі 3% від вартості придбаного товару;

«Торговий дім «Вест-Лайн» надає знижку в розмірі 5% від вартості товару у роздрібних цінах всім власникам «Картки киянина» (окрім акційних товарів та товарів, на які поширюється державне цінове регулювання) кожного дня з 09-00 до 17-00.

Вся інформація

Корупція має бути помічена