Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація
Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини

05-02-2021 Робоча зустріч з питань розміщення засобів торгівлі (фоторепортаж події)
Робоча зустріч з питань розміщення засобів торгівлі

4 лютого у Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації відбулась нарада щодо розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі.

Робоча зустріч відбулась за участі першого заступника голови Солом’янської РДА Олександра Смика, заступника голови Солом’янської РДА Євгена Малого, в.о. директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Володимира Костікова, в.о. директора КП «Міський магазин» Амана Моламова, а також, керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Солом’янського району.

Під час наради було обговорено поточну ситуацію із розміщення об’єктів сезонної торгівлі за локаціями відповідно до схем розміщення об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі для забезпечення потреб підприємців та мешканців Солом’янського району.

В ході зустрічі адміністрацією Солом’янської РДА були надані пропозиції та зауваження, в тому числі щодо затвердження локацій об’єктів торгівлі з урахуванням відстані до житлових будинків та побажань жителів району.

По закінченню наради адміністрацією району найважливіші питання було взято для подальшого опрацювання.

Нарада відбулася з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних норм згідно діючих обмежень адаптованого карантину.

Відбулась нарада щодо сприяння легалізації засобів пересувної дрібнороздрібної торгівлі в районіВідбулась нарада щодо сприяння легалізації засобів пересувної дрібнороздрібної торгівлі в районіВідбулась нарада щодо сприяння легалізації засобів пересувної дрібнороздрібної торгівлі в районіВідбулась нарада щодо сприяння легалізації засобів пересувної дрібнороздрібної торгівлі в районіВідбулась нарада щодо сприяння легалізації засобів пересувної дрібнороздрібної торгівлі в районіВідбулась нарада щодо сприяння легалізації засобів пересувної дрібнороздрібної торгівлі в районіВідбулась нарада щодо сприяння легалізації засобів пересувної дрібнороздрібної торгівлі в районіВідбулась нарада щодо сприяння легалізації засобів пересувної дрібнороздрібної торгівлі в районіВідбулась нарада щодо сприяння легалізації засобів пересувної дрібнороздрібної торгівлі в районі
Вся інформація

Корупція має бути помічена